SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buty do biegania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
Witam,

potrzebuję porady odnośnie butów do biegania, mój wzrost 195cm waga 130kg bieganie po terenie leśnym i czasem po asfalcie. Tak do 200zł, na oku mam te dwie pary :

http://allegro.pl/buty-asics-gel-contend-4 8 - od-adiunktsport-i3320880000.html

http://allegro.pl/adidas-falcon-2-m-g64454-r-48-do-biegania-i3369220882.html

które były by lepsze ?

Zmieniony przez - dziku05 w dniu 2013-07-04 22:19:14

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254
Jak chcesz kupić świetne buty do biegania, to polecę Ci te: http://www.activestyle.pl/catalog/product/view/id/12573/s/reebok-world-mile-buty-do-biegania-mezczyzni/category/599/ 

Nie dość, że są o połowę tańsze niż normalnie to na dodatek świetnie się w nich biega. Miałem mnóstwo różnych butów, ale ostatnio używam tylko te.

Zmieniony przez - Kamileu w dniu 2013-07-09 09:11:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 178
osobiście nie mogę otworzyć pierwszego linku, tzn. otwiera mi się kompletnie inna strona, ale z drugim linkiem jest wszystko w porzadku i polecam te buty do biegania, pozatym cena nie jest zbyt wygórowana.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Seewy za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 198
Z wagą 130 kg zacząłbym od roweru żeby nie obciążać kolan.
Jeśli koniecznie chcesz jakieś buty do biegania to z własnego doświadczenia wiem, że firma ASICS robi konkretne buty. Miałem jedną parę reeboków i nigdy więcej - przereklamowane (niby na początku fajne, ale przy dłuższych trasach jednak nie amortyzują tak jak trzeba. Mnie osobiście przeszkadzało wykończenie od środka - śliska wkładka przez co trzeba było mocno wiązać but, a jak wiadomo przy bieganiu noga puchnie i później stopy bolały). Gdzieś dorwiesz ASICS Blackhawk 5 poniżej 200 zł. Swoje mocniejsze treningi zaczynałem właśnie w tym modelu i przebiegłem w nim maraton. Na początek przygody z bieganiem są w sam raz. Oczywiście przed kupnem dowiedz się jaki masz profil stopy (neutralny/supinujący/pronujący).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
idz do sklepu dla biegaczy i porozmawiaj ze sprzedawca - najlepiej Ci doradza
nie zaczynaj od biegu a od szybkich marszy w zroznicowanym terenie

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia

Następny temat

Dieta na masę do oceny - początek poważnego podejścia!

WHEY premium