SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buty Jordan

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 393
mam zamiar kupic buty przez internet, no ale boje sie troche ze nie trafie w odpowiedni rozmiar... jesli macie buty z kolekcji "Air Jordan" czy mozecie mi powiedziec czy jest taka sama numeracja jak butow Nike ? (wiem ze to niby ta sama firma ale roznie bywa)...
1

"I don't know about flying, but sometimes it feels like I have these little wings on my feet."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2
Siema. Mam pytanko czy buty Jordana 18low. za 380zl są według was podróbami?? Zamierzam je kupic w firmowym sklepie nike'a i sam nie wiem. Rok temu kupiłem już 2 raz buty przez neta jordany XIX i wygladały jak oryginały dostałem orginalną książeczke autentycznosci i pudełko dałem za nie 450zł, rozwaliły mi się po roku jak każde ale ja robie w nich wszystko - gram w noge chodzę, biegam. i sam nie wiem chcialbym kupic oryginaly max do 500zł i nie wiem... czy te buty w sklepie sa podróbami, widzialem podroby ktore idzie na 1rzut oka ocenic, ze są podróbami czy są dobre podróby?? chce kupic buty na stronie www.designerflow.com (jordany 18 low, albo team mac'i 3,5 i pumy) jezeli jestescie specjalistami powiedzcie mi czy to sa orginaly. dzieki z gory i pods_zdrwawiam
1

I love this game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na aukcji internetowych (choźby allegro), sprzedajacy najczęściej podają długość wkładki, bo jak wiemy numeracja może być różna . Jak nie będzie podana długość wkładki to skontaktuj się ze sprzedającym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 187 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 634
Może to sie przyda
http://www.footlocker.com/content/custserv.cfm?TID=5555-00100409312100090954770-0&help=sizing_help&Q=4 
3

Zachodzące słońce często zazdrości wschodzącemu księżycowi.
Pozdrawiam ja, Juzew.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 466 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33915
Mam jedno pytanie ... z butami różnie bywa i niechciałbym kupić butów produkcji chińskiej;) Czy Jordany są produkcji tylko amerykańskiej, czy inne też są?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3374
Nie ma butow produkcji amerykanskiej firma Jordan jest amerykanska ale buty szyja wszystkie firmy w azji glownie w tajwanei chiny tez sie zdazaja albo jakas malezja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 466 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33915
Czyli nie ma żadnej róznicy między butami zakupionymi np w USA, w Niemczech,a tymi zakupionymi w Polsce?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3374
no raczej nie ma
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 466 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33915
To trochę dołujące, zważywszy, że brachol ostatnio kupił sobie nike do kosza za 250 zł i rozwaliły mu się po pół roku chodzenia ... nie grania. Tak swoją drogą które są najlepsze ... made in china, taiwan, czy może hong kong ?:D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 187 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 634
Ha, wszystko jedno bagno
1

Zachodzące słońce często zazdrości wschodzącemu księżycowi.
Pozdrawiam ja, Juzew.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1991
Jesli chcesz kupić Jordany to nie z aukcji,bo mozna sie nadziać na podróby. Ja miałem takiego pecha.Powiem Ci jeszcze,zebys sie nie sugerował się zbytnio komentarzami.Gość od którego kupilem miał same pozytywne,a sprzedawał podróby.
Dlaczego? Bo ludzie nie wiedzą co kupują.Ja miałem juz AJ17 oryginalne i kiedy dostałem przesyłke szybko sie zorientowałem ze kupiłem podróby.Jednak kazdy kto nie miał wczesniej tego modelu na pewno sie nie kapnął.Dlatego jesli nie masz w pobliżu sklepu gdzie mozna dostac Jordanki to lepiej nie zamawiaj w necie tylko wydaj pary zyli więcej i przejedź się do miasta gdzie będziesz mógł sobie je kupić.Poza tym sama długosc wkładki nie wystarczy,bo np.AJ11 czy AJ17 są niższe niż AJ12 czy AJ18 i na niektórych mogą nie pasować.A jak się już zdecydujesz zaryzykować i kupić z allegro to nie kupuj AIR JORDAN'ów za 300zl.JORDANY z serii "AIR Jordan"kosztują ponad 500zł.
1

"MJ-Greatest to ever
play the game."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 466 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33915
No pewnie to prawda ... bo niby dlaczego miałyby być tam buty za 300 zet, kiedy w sklepie kosztują 600 i więcej zet Chyba zdecyduję się na buty o baaardzo tradycyjnym wyglądzie i całe szyte ... może choć nici w tych chinach mają dobre
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kosz a siłownia

Następny temat

Nowy przewodnik po ogolnorozwojowce ver 2.0

WHEY premium