SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bukmacher -bwin

temat działu:

Hazard

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2034 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19807
Witam
Ostatnio z powodu tego że mam nieco wiecej czasu, chciałem znowu pobawic się troche w internetowych bukach. Jako ze wybiegłem z obiegu może ktoś pomoże, jak sie ma teraz bwin> warto? Mam do niego sentyment zawsze grałem na live tam;)
Chodzi o to jaka minimalna wpłata kiedy było 40zł, jak z bonusami?? Jaki trzeba zrobic obrót bądz jaka minimalna sume można wypłacić?
Chyba że poelcacie jakiś inny , fajnie by było jak by miał rozbudowany live bo na bwin fajnie i rpzejrzyscie to wygląda.

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 7352 Napisanych postów 68918 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 914130
u promo najlepiej szukac info u danego buka ,z reguly maja to gdzies na stronie głównej

ja polecam bet365 i obecnie betano - obydwa maja przystepne bonusy od 1 wplaty do max 200zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 24517 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75476
bwin nie polecam, wychvjali mojego kumpla na 51 tys. zł, blokując mu konto z powodu "nielegalnych praktyk". Tak to każdego można uwalić, więc radzę uważać na bwin

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 236 Wiek 52 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3210
Nie wiem czy tu ale spamu nie chce robic zakładajac nowy temat.
Gra ktos systemem remisowym ze w razie porazki czy wygranej druzyny gramy dalej nasza druzyna na remis i podwajamy stawke.
Jakieś wyniki ktoś dobre miał?
Kiedys sie w to bawiłem i 9 meczów czekałem ale było warto. Tv za to nowy kupiłem :)

Proszę klikać dla psiaków :)

http://www.pmiska.pl/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

typy super swietne

Następny temat