SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuszki-spiecia-kto sie dolacza?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 247
witajcie, nie chce powtarzac tematu bo wiem ze nikt tego nie lubi, ale jako ze nie moglam znalezc nic podobnego to zalozylam swoj:)

wczoraj robilam spiecia brzuszkow ( nogi podniesione do gory, kat 90 stopni), ale po 2.000 mi sie znudzilo a zaznaczam ze nie bylam zmeczona (zreszta byla 2 w nocy a o 7 pobudka...)

tak, 2.000 a nie 200:P

wiec pomyslalam sobie ze skoro mi tak niezle idzie to bede pobijac swoje rekordy-tak dla siebie:D
a jesli mam meic wyrzezbiony dodatkowo brzuch to tylko lepiej:D

(niestety mimo ze brzuch mam silny to jako ze lubie slodyczki to wyglada on jak u samego Tuhaj Beja)

ciekawa sama przed soba jestem ile ich zrobie "az padne":)

aaa i nie piszcie ze a6w jest lepsza bo wiem, a te brzuszki robie bom ciekawa ile ich zrobie:D

a u was jak?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2505
''wczoraj robilam spiecia brzuszkow ( nogi podniesione do gory, kat 90 stopni), ale po 2.000 mi sie znudzilo a zaznaczam ze nie bylam zmeczona (zreszta byla 2 w nocy a o 7 pobudka...) '' Pamietaj o dobrym odzywianiu jak juz nie masz diety to dzialaj wg 10 wzkazowek zdrowego zywienia i sen lepiej zeby mial 8 h jak trenujesz jakis sport. Jesli o mnie chodzi robilem owe cwiczenie ale max 200 powtorzen dziennie wiecej nie chcialo mi sie. Tak sobie systematycznie dla rzezby i zeby nabrac troche wytrzymalosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 247
dietke mam- proteinowa i chudne na niej ladnie:) ( to ta dietka dr dukana) a raczej zawodowo nic nei cwicze ( nie liczac 2x w tyg kung fu-ale to dla przyjemnosci):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2505
Lol co za zbieznosc.. Ja od nowego roku tez zaczynam na powaznie kung fu :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprawa techniczna

Następny temat

Program treningu

WHEY premium