SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuch i pryszcze :(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2975
Witam!!! wszystkich

Otóż mój problem jest nastepujący...rok temu przestałem trenować moje efekty zdobyte na odzywkach (kratyna , mass gainer 4000) w 3 miesiace z 65kilo wszedłem na 87 ..mój trener to ZNACZY SĄSIAD KTÓRY MA SIŁOWNIE POWIEDZIAL ZE MAM PREDYSPOZYCJE ..PRZYSIEGAM ZE NIGDY NIE BRAŁEM STERYDÓW..TYLKO DIETA 5 POSILKÓW I SUPLEMENTACJA..WYGLADAŁEM JUZ NAPRAWDE FAJNIE ŁADNA SYLWETKA PŁASKI BRZUCH...niestety szkola i praca i kobieta nie pozwalay mi na treningi ..mialem rok przerwy przez ten okres musze powiedziec ze balowalem %%% (tylko alkohol oczywiscie non stop imprezy) nie ważna urusł mi brzuszek troszke ...od 3 tyg. ćwicze są efekty ale marne i pozatym zamiast wdac po miesniach rosnie mi brzuch to jest straszne miecho nie chce isc do przodu ..wszystko sie odklada co to moze byc odzywiam sie jak rok temu dostarczas wegli i białka staram sienie jesc tłuszczu ...nie pije alkoholu...i wyskoczyly mi pryszcze dlaczego pełno pryszczy:( czy brzuch w miare cwiczenia zmniejszy sie i przetworzy na energie do budulca masy miesniowej ...i co na pryszcze czym to jest spowodowane moze tym ze dziennie jem po 8 calych jajek.. bardzo prosze o odpowiedź...

obecne wymiary łapa 36cm , waga 78kg ale ten brzuch :( i te pryszcze:(


Z wyrazami szacunku Tomek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
Rozumiem,ze zalezy Ci na spaleniu tluszczu.W tym celu uloz diete redukcyjną za pomoca postow podwieszonych w tym dziale.Wykonuj zarowno cwiczenia silowe jak i aerobowe (bieganie,basen,rower itp.)

Pryszcze,o ktorych piszesz sa zapewne spowodowane intensywnym treningiem.Musisz po prostu kąpac sie 2x czesciej.

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2975
dziekuje bardzo za odpowiedz ...

mam pytanie jeszcze tylko czy jesli dostarczam za duzo białka dziennie moga wystapić także pryszcze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
pryszcze moga tez byc wynikiem "przebialkowania".
co do nie spozywania tluszczu to proponuje ci mocno sie nad tym zastanowic a najlepiej poczytac posty podwieszone na forum.
tluszcze sa potrzebne do odpowiedniego fukcjonowania ukladu hormonalnego - piszac bardzo rapidalnie

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Najlepiej po ulozeniu diety redukcyjnej wrzuc ja tu a my poprawimy bledy. Jedzenie min ilosci tluszczy to nie ejst dobry pomysl. Zapraszam do postow podwieszonych.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2975
oczywiscie uloze dietke i wrzuce do oceny ..dziekuje za poswiecenie czasu...moim wypowiedzią i pytaniom ...jeszcze takie pytanie z mojej strony czy jesli bede jadł po 8 jaj calych dziennie czy to moze miec wplyw na powstwanie trądziku...(prosze nie patrzec jako jaja -białko ale jako jaja same w sobie czy nie maja czegos co powoduje trądzik lub moze powodować)...diete tak rozkładam zeby utrzymac przy mojej wadze minimum te 2g bialka dziennie ..i 5-6 weglowodanów dziennie na kilogram masy ciala oczywiscie nie przekraczas tej dawki ..dlatego dziwia mnie te pryszcze ..treningi mam intensywne ..biore cynk magnez vit.b6 kompleks witamin vitaral ...nie biore obecne suplementów nie stac mnie koksu tez nie brałem i nie biore. kąpie sie codziennie...jak trenuje to od razu po traningu prysznic...a opsypalo mi plecy i troszke buzie:( myslalem ze moze to przez jajka bo maja w sobie jakies hormony nie iwem prosze o jakies sensowne wyjasnienie boja sam juz nie wiem :(


z wyrazami szacunku za poswiecony czas Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Moze to byc przyczyna jezeli jest w diecie przewaga tluszczy nasyconych. Zredukuj jaja najakis czas, zastap innymi produktami i zobacz jak bedzie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2975
jeszcze jedno pytanie ..jak wiadomo to zółtko podnosi poziom cholesterolu ..to czy jak bede jadł samo bialko bez zóltka czy nie podniesie to cholesterolu we krwi ..powiedzcie moze po ile jaj dziennie jecie i czy całe czy samo bialko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Co do podnosznie cholesterolu przez zoltko to sa rozne teorie, raczej bym sie tym nie przejmowal, ale oczywiscie co za duzo to nie zdrowo, 8 jajek to troche sporo, urozmaicaj. Ja jadam 4 cale jajka ok 3 razy w tyg. Ale spokojnie mzona czesciej

Zmieniony przez - domer w dniu 2005-04-19 17:42:50

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Z 65 na 87 kg w 3 miesiące--><--. To chyba sam tłuszcz był, bo nawet na sterydach byś tego nie zrobił. Nawet z połową miałbyś kłopot.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2285
lukas222 nie wiem czego się czepiasz ze tyle przybral masy. Ja jak zaczynalem mialem duza niedowage i w ciagu 2 miesiecy przybralem 12 kg. Niektorzy po prostu tak maja (zwlaszcza na samym poczatku).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania

Następny temat

Przemiana materii

WHEY premium