SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

branie kreatyny wiesz pomóż

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 656

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga / wzrost

72

Staż treningowy

0,5

Cel cyklu

5kg i więcej masy mięsnowej pozbawionej tluszczu i redukcją tłusczu

Stosowane już wcześniej suplementy

tak

Stosowane wcześniej spalacze

tak hmb ale nie pelen cykl

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

nic

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

200/600/80 okolo 3000 kalori

Uwagi i sugestie

spalenie tłuszczu z ud i brzucha przyrost męsni w bicepsie i brzuchu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 660
Jak brać kreatynę to jest napisane na opakowaniu ale zawsze można coś od siebie rano lub wieczorem wziąć . Ale ja chce uzyskać tylko masę mięśni bez tłuszczu mam kreatyne marki olimp 400 kaps dawka 2 tab dziennie. Czytałem, że białko i węglo brać tylko ile i co lepiej obecnie robię a6w na brzuch i nie chce, żeby bi tłuszczu przybyło w tej części noi na 4 literach mam dożo więc ćwicze na palenie z tych części co chcę osiągnąć 5 kg i wiecej masy miejscowej bez tłuszczowej. Jak i redukcja tłusczu

wszelkie info o mnie jest na profilu . Dziękuje Kolegom za pomoc z góry .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
po Twojej wypowiedzi można wywnioskować że na kreatyne jest za wcześnie.
cel nieosiągalny
a6w to g****
widzę że wcześniej robiłeś cykl na hmb - jak efekty?
https://www.sfd.pl/HMB_-_wyniki_badań_dla_zainteresowanych_tematem-t376399.html

napisz dokładnie co jesz w ciągu dnia oraz jak trenujesz

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2012-12-05 19:51:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 660
co jem rybę kiedy tylko mogę piersi kurczaka czerwone mięso kasa ryż soja twaróg
co na hmb poł roku temu zacząłem ćwiczyć i zacząłem od hmb efekt troche mięśnia i redukcja tłuszczu z ud i brzucha biegałem dziennie około 5 km w tempie 30 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 660
g**** nie g**** ale coś się pojawia jeżeli masz cos lepszego co mogę zrobić w domu po szkole zasugeruj chętnie dołączę to do a6w wiesz nie "będę zabijał kury dającej nie może złote jajka ale dającej te jajka :) "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402356
"Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) : 200/600/80 okolo 3000 kalori "

wytlumacz mi o co w tym chodzi..?? "200/600/80"
rozumiem ze to sa gramy tak..?? 600 g wegli przy budowie suchej masy??
no i jak obliczyłes ze to ma ok 3000kalorii???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 660
a trenig no więc 3 razy siłka na masę około półtorej h pon., śr, piątki , i a6w dzien w dzien okolo godziny 21 zaczynam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 660
ja nie liczylem znajomy liczył tak to są gramy tak, jak mówiłem może nie jestem w h*j zielony i licze to na was ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
edytuj posty
jeśli możesz rozpisz dokładnie swoją diete i wrzuć ją w dział odzywianie do sprawdzenia
pozniej rozpisz swój trening i wrzuć w dział trening dla początkujących
jeśli wszystko będzie ok to wróć tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402356
milosz69
ja nie liczylem znajomy liczył tak to są gramy tak, jak mówiłem może nie jestem w h*j zielony i licze to na was ...


znajomy slaby z matmy byl widac albo nie wie co ile ma kalorii..
tak czy inaczej niech Ci juz nic nie oblicza bo w ten sposob Ci nie pomaga...
zrob jak Remik Ci podpowiedzial.. w w/w dzialach sa osoby kompetentne do udzialania Ci porad na temat treningu i diety, mysle ze sie nie zawiedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 660
sory za spam ale po edycji posta mama komunikat "Nie możesz edytować wypowiedzi."

i opcje powrót« Powrót

okei wrócę diete zaraz napisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402356
edytowac posta mozesz tylko do czasu az ktos nie odpowie, pozniej musisz pisac juz nastepnego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co moge / powinienem wziąć do 'masówki"

Następny temat

kreatyna - jaki preparat wybrać, jakie preparaty połączyć?

WHEY premium