SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brak zakwasów?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 470
Witam jak w temacie nie mam zakwasów nawet po ciezkim treningu pleców jedyna partja w której je odczówam to nogi i to slabiutko a nie obijam sie na treningu np uda robie tak przysiad ze sztangom 12(70%max)/10(80%)/10(85%)/8(90~95%) itp
mam diete uzywam izolatu bialka (kazeiny) wiec nie wiem co za tym stoji
moze ktos ma jakis pomysl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brak zakwasow wcale nie musi oznaczac niczego zlego . ja zakwasy mam tylko po dlugiej przerwie w treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
"Witam jak w temacie nie mam zakwasów nawet po ciezkim treningu pleców jedyna partja w której je odczówam to nogi i to slabiutko"

A po co ci zakwasy ?
To znak ze miesnie sie przekatowaly na skutek nowego treningu, lub stanowczo za intensywnej pracy jesli mowa o okresie pozniejszym.
Jesli masa idzie lub sila idzie lub udaje ci sie tylko zwiekszyc liczbe powtorzen to progres jest.



" a nie obijam sie na treningu np uda robie tak przysiad ze sztangom 12(70%max)/10(80%)/10(85%)/8(90~95%)"


No, no a 1 RM (100%) robisz 6 razy ? :)
Cos zle policzyles.

ps. Przerazil mnie twoj profil. 100 w pasie przy 175 - najwyzsza pora na redukcje.

Zmieniony przez - puma666 w dniu 2008-07-13 21:51:07

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 470
no i jest redukcja cały czas stad np te ilości powtórzeń a co do maxa to nie obliczalem go tylko opieram się na tym co mi się udało za jednym razem wziasc na przysiad czyli teraz to jest 135kg a z tymi zakwasami to mówicie ze nie mam się co martwic no to mi trochę poluzowaliście bo zaczynałem się zastanawiać gdzie jest mój blond
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie martw sie zakwasami , wazne jest to jak sie odzywiasz . no i jak trenujesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nie wielka zmiana planu.

Następny temat

martwy ciag z hantlami?

WHEY premium