SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brak srodkowej bruzdy na brzuchu .

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
Witam
Mam problem z okresleniem co wplywa na mój wyglad miesni brzucha
na chwile obecna poziom otluszczenia mojego organizmu to 13%.
zdjecie przedstawia forme z roku 2008 ( ok 76kg) widac doskonale niesymetryczne rozlozenie miesni .
na chwile obecna moja waga to ok 87 kg

Zastanawiam sie czy problemem jest genetyka , sporty jakie wykonywalem( akrobatyka ) ktore angazowaly w roznym stopniu niesymetrycznie miesnie czy ciagle tluszcz zalegajacy w bruzdzie miedzy miesniami prostymi brzucha

osoby o podobnym otluszczenia maja duzo bardziej widoczna "krate" niestety mimo ze miesnie zwiekszyly swoja objetosc poprzez trening na mase ogolny ich zarys sie nie zmienil.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
http://wstaw.org/w/2HcT/  - forma obecna
http://wstaw.org/w/2HcW/ - zdjecie 2008 rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Problem to zbyt mała masa mięśniowa- mięśnie brzucha prawie nie istnieją, stąd są tak mało widoczne.Trening brzucha z obciążeniem (i nie za często) powininen pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 547 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4561
Trochę fatu spalić też nie zaszkodzi

You can't climb on the ladder of success with your hands in your pockets.
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41
Może to i tłuszcz, ale nie bez znaczenia może być też Twoja genetyka lub wcześniejsze urazy. Ja np. mam niesymetryczne mięśnie brzucha (przesunięcie względem siebie około 1 cm). Było to spowodowane... skrzywieniem kręgosłupa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1674
też mi się tak wydaje że trochę mocniejszy trening brzucha i zmniejszyć tkantke tłuszczową
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki typ budowy?

Następny temat

Co myślicie o podbiciu Kcal przez picie Olejów rzepak-slonecznik?

WHEY premium