SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brał ktoś Probolan 50 ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88166

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 95 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 537
pytanie takie jak w temacie, nigdzie nie mogę znaleźć żadnych opinii o tym produkcie oraz czy rzeczywiście jest taki dobry jak go zachwala producent

Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606
j/w zostaw ten temat bo za 2 dni powstanie taki sam (chociasz pewnie i tak powstanie bo nikt tu szukajki nie używa )

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 704
Też ciekawi mnie ten produkt i czy to prawda co o nim piszą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606









mnie równierz on ciekawi. Ale wydaje mi się ze to co pisza w reklamach to nawet nie 30% prawdy...

Zmieniony przez - szymon07 w dniu 2008-10-30 23:33:33

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 704
zastanawia mnie czy to nie jest czasem PH jesli tak to cena jest zbyt wygórowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7234
jestem prawie na 100% pewny ze to cos jak testosterol, biosterol, meta anabolon... jaki to ma sklad?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 704
Substancją czynną preparatu Probolan 50 jest epihydroksytiolan — substancja o działaniu terapeutycznym. Stymuluje ona przysadkę mózgową i zmusza ją do wydzielania silnego hormonu luteinizującego, który uruchamia metaboliczną reakcję łańcuchową, przynoszącą niemal natychmiastowe efekty. U mężczyzn, którzy odbyli jedną kurację preparatem Probolan 50, badania kliniczne wykazały wzrost produkcji testosteronu o 400%! Testosteron jest najważniejszym hormonem bezpośrednio odpowiedzialnym za odblokowanie metabolicznej strony procesu spalania tłuszczu oraz przyrostu mięśni i ich wyrzeźbienia. Przetwarzanie aminokwasów czterokrotnie skuteczniej niż zwykle to bez wątpienia lepszy sposób niż próba przetrawienia czterokrotnie większej ilości jedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 704
Epihydroxetiolan-17-ester matrix: 500 mg - 1 kaps.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 95 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 537
nic nie wiadomo, zadnego opisu ani ile tabsow jest w paczce...zadnych konkretow a to sa istotne informacje
1

Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 95 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 537
bedix tyle to ja wiem z strony producenta, nie musisz mi pokazywać tego drugi raz...

Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 704
panek2 pytal o sklad tobie tego nie wysylalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 95 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 537
rozbawiłeś mnie....skład dobre

Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PROSZE O POMOC W SUPLEMENTACJI

Następny temat

nitro tech harcore

WHEY premium