SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bpi - pump hd - pytanie o składnik

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1190
w rozpisce wartości jest pozycja witamina B12 (cyjanokobalamina) - 500mcg (ug) i w porcji 10gr jest tego 8,344% dziennego zapotrzebowania, a witaminy B6 jest 10mg czyli 500% dziennego zapotrzebowania.

moje pytanie dotyczy B12 czy taka dawka nie jest przesadzona i czy nie wpływa szkodliwie na zdrowie.

orientuje się, że B12 w przedtrenigówkach jest zawyżona kilkakrotnie ale takiej wartości (8,344%) jeszcze nie widziałem, mało tego na jednej ze stron w wartościach tego produktu znalazłem, że jest tego nawet 20000%

jeść to czy nie jeść?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
To dość standardowe. Jeść :) witaminy z gruby b wydalany wraz z moczem więc tutaj ryzyko przedawkowania przy porcji jednorazowej jest znikome

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Nadmiar witam z grupy b jest wydalany z moczem. Można stosować bardzo duże dawki.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Berberyna- forma i dawkowanie

Następny temat

johimbina tylko rano

WHEY premium