SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

box-kombinacje

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 16771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raven ODWAL sie od mnie !!! I uwazaj zebys nie trafil kiedys na dzieciaka ktory ci zdrowia dorzuci bo strasznie zarozumialy jestes, a ja takich ludzi nie cierpie !!!!!!!!!!! I pomimo ze jestes starszy to nie musisz mi ublizac palancie !!!

Jakryc wstalem od kompa i przeprobowalem i wszylo oki, ale pytalem sie ostatnio boksera i faktycznie miales racje ze powinno sie zaczynac i konczyc lewym prostym... Nic nie wazne sa kombinacje wazne jak czlowiek sie bije w rzeczywistosci (bo mozna nawet walnac combo typu: cep, butelka od piwa i dobicie krzeselkiem lub ceglowka i tez wyjdzie dobrze . Mysle ze temat kombinacji jest zakonczony poniewaz kazdy robi to co mu dobrze wychodzi i wszycho.

Pozdrawiam
ViRuS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 305 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27620
fire druzynowo to roznie to bywa.a masz jakies indywidualne osiagniecia?
a co do panienek to fakt-mamy niezle :) a z poziomem to bywa roznie.
kilku dobrych chlopakow dalo sobie spokoj z boksem,zajeli sie zarabianiem pieniedzy.



pozdrawiam
Bongo

pozdrawiam
Bongo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
ogolnie zgarnialem wszystko na slasku jedyny przeciwnik ktory mnie zawsze sponiewierac potrafil to "jama****a" z katowic z palacu mlodziezy ja mialem miedzyinnymi mistrza slaska,1/2 miejsca na wszystkich strefach mlodzikow,kadetow,juniorow w seniorach juz nie startowalem oprocz tego turnieje miedzynarodowe.
Kilka OTK kadetow tez lyknalem ale nie zdarzylem sie zabardzo pokazac przez rozwalone kolana od seoinagi ;((( wiec szybko przeszedlem na trenowanie rekreacyjne.
Nicker no pewnie idz nawet jak cos bedzie odwolane trefisz na trening judo to spytaj dokladnie trenera kiedy jest box.
Bylem tez kilka razy w cetniewie z kadra jesli cwiczyles 5 lat temu bongo to jest szansa ze sie spotkalismy startowalem w plusie i 100.

Fire
Moderator SFD
"ubi lex, ibi poena"

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
"juz sie zaczelo wycinanie niewygodnych wypowiedzi czyli forum jednak zeszlo na psy"

zabijako nie bardzo wiem o co chodzi nikt nic nie wyciol...

Fire
Moderator SFD
"ubi lex, ibi poena"

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc .

Jestem tu pierwszy raz i nareszcie udalo mi sie znalesc strone na ktorej sa goscie co lubia boks :)
Mieszkam w Bielsku jesli ktos ma ochote na treningi , to jest nas kilku wynajmujemy sale mamy potrzebne gadzety zapraszamy wszystkich chetnych .


MK44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
mk44 napisz gdzie macie ta sale i kiedy macie trening
Dzienki

Fire
Moderator SFD
"ubi lex, ibi poena"

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
nie wiedzialem ze tyle osob z bielska jest na sfd spotkalem kiedys tylko jednego co mi grozil a co gorsze chodzil do mojej szkoly ale do spotkania niestety nigdy nie doszlo ;(

Fire
Moderator SFD
"ubi lex, ibi poena"

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma jak wsrod swoich..:) Fire, swoja droga w Gwardii trenowal judo moj dobry kolega Robert K.(niebieski pas, rocznik 81), kojarzysz go ?

Mk44 tez jestem z Bielska, wiec z ciekawosci jak mozesz, to podaj ten adres i czas kiedy sie spotykacie.

Nicker
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
Robert Kas... :) no to widze ze sie rozumiemy hehehe

Fire
Moderator SFD
"ubi lex, ibi poena"

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:) Zgadza sie, chodzilem z Nim do liceum, swietny gosc, niedawno niezle popilismy:), ale teraz niestety wyjechal.
Mam nadzieje, ze jutro uda mi sie wskoczyc na chwile na to karpackie. Tak, czy tak nie bede trenowal tutaj, ale jezeli to w Katowicach(tam tez trenuje jj), bo siedze tam w ciagu roku. No, ale chcialbym zobaczyc jak taki trening bokserski wyglada, bo od jakiegos czasu mnie ten boks kusi:) Pozdr.

Nicker
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sambo w polsce

Następny temat

maloznany styl

WHEY premium