SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

booster testosteronu na odciągnięcie wody

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1466

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

mam 80cm w pasie naczczo i ważę 90kg więc bf nie za wysoki, mezomorfik

Wiek

23

Waga / wzrost

90/182

Staż treningowy

sporo czasu

Cel cyklu

redukcja

Stosowane już wcześniej suplementy

sporo spalacze, kreatyna, ba, aminokwasy

Stosowane wcześniej spalacze

sporo tego

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

ba z sfd 4g ed, kreatyna z mp 5g dni treningowe, purple wraath 17g przed treningiem, beta cret przed treningiem, thermio stim'a zacząłem 2x2 tabletki

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

200g/130g/130g

Przewidziane finanse na cykl

nie mam limitu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15221
Witam,

Obecnie trenuję crossfit planem 5 dni trening, 2 dni wolnego od dzisiaj zacząłem brać thermo stim'a mam go na 10 dni, następnie planuję zjeść pozostałem 6 tabletek hyperlean'a i zacząć meltdawn'a.

Moje pytanie jaki boster testosteronu mogę dorzucić do tego aby na maksa wyciągnąć wodę z siebie. Z tego co czytałem to booster z Vitex'em i z wit. B6, zaznaczam że nie zależy mi na tym aby jakoś super podnieść testosteron i wierzę że dzięki temu dostanę super siły, wiem że to nie sterydy. Zależy mi tylko i wyłącznie na wspomaganiu redukcji, nigdy nie stosowałem takiego połączenia i nie kupowałem tego typu środków. Na oku mam dwa "go nads" i "stoked" inne opcje jak najbardziej wskazane, wszelka pomoc mile widziana. A teraz jeszcze może o tym co obecnie biorę z supli.

1. Kreatyna MP 5g ED
2. BA SFD 4g ED
3. Purple Wraath ok 17g przed treningiem
4. Beta Cret przed treningiem
5. Flexit Drink Nutrend naczczo lekko ponad pół miarki 11-12g ED
6. Uniwersal witaminy 2x1 tabletka
7. Animal Flex po obiedzie
8. Animal PM na noc
9. Thermo Stim 2x2 potem będzie 6 kaps hyperlean'a/ planuję zakup meltdown i boostera


Wiem że sporo suplementów ale uważam że większość to najpotrzebniejsze, wstaję od poniedziałku do piątku o 4.45 i stąd Animal PM który naprawdę poprawia sen i pomaga zasnąć, trening zaczynam o 19.30 więc ciężko mi było zasnąć o w miarę sensownej porze. A zestaw na stawy, to konieczność. Planuję zakup witamin Orange Triad, po skończeniu Animal Flex i Flexit'u ale coś widziałem że trudno z ich dostępnością.

Ale żeby się nazbyt nie rozwodzić.

Bardzo proszę o pomoc z wyborze zakupu boostera testosteronu który wspomoże moją redukcję i jak by wpływał na regeneracje to już by było całkiem super.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Dlaczego uwazasz ze booster testa wyciagnie ci wode?

Pozatym bierzesz krete ktora wode wiaze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
celuj w stocked, go-nads jest podejrzany, sam jadlem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15221
właśnie czytałem wasze komentarze na temat go-nads i nie wygląda on jakoś super przekonywująco, czyli piszesz że Stoked jak najbardziej będzie ok na wyciągnięcie wody w połączeniu z vitexem 400mg dziennie i z witaminą b6 oczywiście w połączeniu z meltdown'em ?

kwestia odżywiania będzie korygowana, już teraz obciąłem tłuszcze do max 100g, węglowodanów na razie nie ruszam ale przy zaczęciu meltdown'a pewnie jeszcze je obetnę i dodam ewentualnie tłuszczy, trening też nie zmieny

chyba że masz/macie jakie inne propozycje odnośnie wrzucenia czegoś do redukcji (i nie chodzi mi tutaj o jakiś kolejny spalacz)

a odnośnie firmy produkującej stoked mam od nich Motivate czyli geranium plus wypełniacze i działanie ma świetne, chodź czasami czuć że nie równo im się nasypało poszczególnych substancji bo raz 2 kaps działa ok, a działają bardzo delikatnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
co do wody tutaj trudno powiedziec, niektorzy i tak trzymaja jej dosc sporo pomimo niskiego bf i zakonczeniu redukcji.
wiec w ciemno nie umiem odp.

ale wszystko jest na najlepszej drodze ku temu.

tylko jak wspomnial warezz kreatyna moze nieco zniwelowac ten efekt

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Kreatyna przy końcówce redukcji niezależnie od formy to pomyłka. Jeżeli robisz już naprawdę ostatni szlif to o niej zapomnij.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2014-07-22 14:56:14

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15221
dziękuję za interesujące odpowiedzi, nie interesuje mnie kulturystyka w jakiej kolwiek postaci, z racji wkroczenia w doroślejsze życie i podjęcie pracy nie jestem w stanie trenować jeszcze mma, postanowiłem się skupić na crossfit'ie ze względu że rozsądniej jest robić jedną rzecz porządnie niż dwie byle jak .

Moje treningi opierały się na MMA i crossfit jako uzupełnienie, lecz został sam crossfit. Redukcja to nie wycinanie na jakieś zawody. To tyko i wyłącznie polepszenie wyników, mniejsza masa do noszenia to zawsze lżej, sylwetka która mnie interesuje to taka jaką mają topowi zawodnicy crossfit, nie interesuje mnie 45cm w bicepsie, wyciskanie na klatę 160 a przysiad ledwo 120kg.

Więc z kreatyny nie zrezygnuje, bo nie pogorszę swojej regeneracji kosztem 1-2kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
w takiej sytuacji smialo stosuj, na poczatku tematu warto blizej okreslic swoj cel, bo pozniej wychodza takie niejasnosci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15221
dziękuję bardzo, przepraszam zapomniałem że tutaj głównie chce się zostać dużym dobrze zbudowanym człowiekiem. więc mnie interesuje jedynie cele związen z crossfit i mma.

wiem że mój wiek 23 lata nie predysponuje mnie do brania booster'a ale tutaj tak jak pisałem chodzi o polepszenie definicji mięśniowej.

oczywiście jeśli macie jakieś inne/lepsze propozycje co można do moich suplementów dorzucić to bardzo proszę o wypowiedzi, na pewno macie wiele celnych uwag, dziękuję


Edit.

Czytając artykuł "https://www.sfd.pl/***_Hardkorowy__NIEHORMONALNY__zestaw_suplementów!-t638787.html" doszedłem do wniosku że może jednak bardziej warto zastosować się do opcji numer 1:

Dzien 1-10: BOOSTER TESTOSTERONU
Dzien 11-35: BOOSTER TESTOSTERONU + INHIBITOR AROMATAZY
Dzien 36-40: INHIBITOR AROMATAZY

Na suplementach w opcjach:

- ANABOLIC INNOVATIONS STOKED+ DRIVEN SPORTS TRIAZOLE/ MUSCLEMEDS METHYL ARIMATEST
- DRIVEN SPORTS ACTIVATE XTREME+ DRIVEN SPORTS TRIAZOLE/ MUSCLEMEDS METHYL ARIMATEST

I do tego zamiast VPX meldown wykorzystałbym połączenie johimbine której mi jeszcze pozostało, i której jeszcze trochę dokupię zacząłbym od 9mg, a potem bym ewentualnie zwiększył dawkę w połączeniu z AI Motivate (czyli geranium) ewentualnie johę bym połączył z thermo speed'em/ thermo stim'em

Co teraz myślicie o takiej opcji, jest rozsądniejsza czy to już całkowicie namieszałem? Oczywiście inne opcje boostera testosteronu i inhibitora aromatazy mile widziane, te które podałem wziąłem z artykułu które są szczególnie polecane, stąd ten wybór

i w takim połączeniu nadal potrzebuję zakupić vitex i wit. b6?



Zmieniony przez - NIkt666 w dniu 2014-07-22 18:41:44

Zmieniony przez - NIkt666 w dniu 2014-07-22 18:44:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białka dla alergików

Następny temat

Pierwszy mam zamiar kupić odżywki i nie wiem jakie

WHEY premium