SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boli lokiec

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
czesc jestem na cyklu prolo 200 mg e5d i metka 30 mg ed od jakiegos czasu czuje dosc mocny bul w lokciach przy prostowaniu reki jest to dosc uciazliwe od czego to moze byc i jak temu moge zapobiec?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
jak na moje (bo kiedys mialem cos podobnego) tylko ze jeszcze doszło szczykanie w lokciach, to poprostu od duzych i szybkich zmian w obciązeniu, w skrocie moim zdaniem to poprostu stawy (chociaz wiadomo ze moge sie mylic)
mi pomogła zwyczajna glukozamina, pij wiecej zelatyny i nie zwiekszaj tak gwaltowanie ciezarow, dodam jeszcze ze francuskie wyciskanie to chyba najbardziej niszczace stawy cwiczenie.

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakis obciążeń używasz-przy duzych stawy dostają po dvpie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
dosc duzych jak dla mnie wiec jak moge temu zapobiec jest taka mozliwosc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Tzw. kontuzja tenisisty.
Idz do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Hunter,to może,nie musi być łokieć tenisisty.

Kolego,jaki to rodzaj bólu? Choć sądząc po opisie dolegliwości,będzie to najprawdopodobniej nadciągnięcie,lekkie naderwanie mięśnia. Jeśli tak,a boli już jakiś czas,to nagrzewać ciepłymi okładami (polecam ColdHot pack), można stosować maśći rozluźniające (Viprosal np.),bo przy naderwaniach i naciągnięciach mięsień ma tendencje do spinania się,a to powoduje ból. Można,ale nie trzeba łyknąć coś z NLPZ.

Jeśli to śiewży uraz,to chłodzić przez 3 dni,potem postępowanie,jak wyżej. Później przydałoby się także rozciągniąć tę partię.

Jak to raczej bóle stawowe,a nie mięśniowe,to pokombinujemy inaczej.

Co nie znaczy,że do lekarza nie możesz się przejśc

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
bola oby dwa naraz mam sprawne rece ale przy wyciskaniach przy cwiczeniu tricepsa szczegulnie francuski strasznie boli wtedy gdy prostuje mocno rece bul jest najwiekszy zaczelo bolec jakos w 3 tygodniu cyklu mysle ze to sa wlasnie te stawy ale nie jestem pewien gdyz nigdy nie mialem tego problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
bul jest ewidentnie tylko w lokciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13629
cykl= wiecej sily
wiecej sily= wiekszy ciezar
wiekszy ciezar = obciazenie stawow
obciazenie stawow = bol

jesteś urocza,uzycz mi krocza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
ale czy mozna cos zrobic sa jakies suplementy czy cos w tym rodzaju na bul stawow jak tak to jakie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
aż się boję czasami wejść na koksa, też mam problemy z łokciami, a jeszcze kuracji nie miałem

dobrze się rozgrzewaj kolego

Zmieniony przez - TankAbbot w dniu 2008-11-04 19:11:58

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44135
tez miałem taki problem,zmniejszyłem ciezary i zakupiłem sobie stabilizator na łokiec czy jak to sie nazywa i przeszło

Zmieniony przez - Blacha. w dniu 2008-11-04 19:21:39

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 Cykle wasze propozycje

Następny temat

npp prop

WHEY premium