SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bolacy biceps

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 563
Witam ostatnio w poniedziałek cwiczylem bica i trica(był zmieniany plan) i po treningu. Bolał mnie lewy bic myślałem że mi do następnego treningu przejdzie a nie przeszedł w środę robiłem klate to przy rozpietkach lewa ręką mi opadala, czy to będzie długo trwało bo biceps boli jak prostuje rękę albo jak coś podnoszę może za dużo robiłen bi zwuejszylem liczby powtorzen
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
W którym miejscu boli?
Napisz taki przykładowy treningu bicepsa.
Jaki masz staż?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaki to jest ból? może warto iść do lekaża?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
lekarza zrób sobie przerwe od silowni , jak nie przejdzie to do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 563
Nie wydaje mi się że to raczej nic poważnegoprostu kuje mnie lekko przy zgieciu ale może to być przez to że robiłem więcej powtorzen i robiłem aż mi ręką opadala chyba źle? Robię teraz przerwę do poniedziałku i będę robił trochę mniejpowtorzen
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rutkow: nie mam "rz" na klawiaturze

Vrast: rozpisz trening :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
Vrast
Nie wydaje mi się że to raczej nic poważnegoprostu kuje mnie lekko przy zgieciu ale może to być przez to że robiłem więcej powtorzen i robiłem aż mi ręką opadala chyba źle? Robię teraz przerwę do poniedziałku i będę robił trochę mniejpowtorzen

No czyli najprawdopodobniej źle wykonałeś technicznie dane ćwiczenie, do tego doszła zapewne słaba lub brak rozgrzewki i rozciągnięcia łapy, to teraz tak jest. Porozciągaj rękę, posmaruj jakąś maścią rozgrzewającą, aby wypaliło ból i może przejdzie. Jeśli nie, to inna możliwość = naderwanie stawu, wtedy polecam dla pewności lekarza, tak jak wyżej napisali dyslektycy XD

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 563
Mój trening robię tak wycisknie na modlitewniku hantlami4 serię , podnoszęnie sztangi złamane na modlitewniku 4serie , odnoszenie hantli stojąc 4 serię , podnoszęnie sztangi stojąc 4serie.triceps nie będę opisywał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeładowane, 9serii powinno wystarczyć na tydzień
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki suplement jeszcze dobrać?

Następny temat

Moje foty 7 miesiecy treningu. teraz po 2 tyg przerwie. oceniajcie :D

WHEY premium