SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol nadgarstka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 249
witam. okolo dwoch miesiecy temu podczas robienia bicepsu zrobilem cos z nadgarstkiem, mianowicie konczylem ostatnia serie i nadgarstek tak jak by sie wygial, zaczal bolec na tyle ze nie potrafilem juz zrobic ostatnich powtorzen. zrobilem sobie przerwe od silowni poki nie przestanie bolec i wszystko bylo okej. teraz miaalem dwu tygodniowa przerwe od silowni i zaczal mnie znowu bolec, boli tak ze nie potrafie zgiac dloni. odziwo nie jest spuchniety. z racji ze lapie sie jeszcze pod ortopede dzieciecego, a takiego nie ma w mojej okolicy (z poradni wysylaja mnie do szpitala, a ze szpitala do poradni -.-) planuje zakup stabilizatora, tylko zbytnio nie wiem ktory kupic. jak myslicie, lepszy bedzie TEN, czy TEN?

Zmieniony przez - w00t w dniu 2012-09-06 23:20:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7465
musisz ograniczyć walenie konia tą ręką!
a tak na poważnie ten czarny termoplastyczny będzie lepszy bo bardziej usztywnia
też miałem ten problem - ortopeda przepisał mi żel TRAUMON (bez recepty) - daje rady na stawy i ścięgna
no i daj sobie spokój z wszystkimi ćwiczeniami angażującymi ten nadgarstek - jeśli to naderwanie ścięgna to będziesz to leczył nawet kilka miesięcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 249
no niestety, gdyby to bylo to to cierpiala by prawa reka :D
dzieki wielkie za odpowiedz :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol miesnia i przyczepu

Następny temat

ucisk i ból głowy

WHEY premium