SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bolące piszczele

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
Witam! Odkąd zaczołem biegać i bolą mnie strasznie piszczele, szczególnie po biegu! Biore w tej chwili xpanda+mono (1 tydź), a biegam też od tygodnia 3 razy w tygodniu gdzieś ponad 1km! Co mam zrobić? Czego to może być przyczyna?
Moje Dane:
wzrost-176
waga-83
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25709
odświeżam. Panowie i panie mam podobny problem. bolą mnie strasznie piszczele a szczegolnie dolny odcinek. po grze w piłke 20 min biegania i klekam z bólu, w piłke gram sezonowo tzn 3-4 miesiace w roku. Ale przez reszte roku staram sie biegac na biezni po treningu siłowym lub po prostu po mieście. Mam to juz drugi rok z rzędu;/ macie jakies pomysły jaki może być powod tego bolu ? Gra nie jest zbyt agresywna. Bol nie przechodzi po pewnym czasie;/ Nie są też zakwasy.. potrafie odroznic ten rodzaj " bolu"

-----
Masa z tobą
-----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
bylo pare razy i pisalem juz o tym

to tak zwana 'okostna'
biegaczye, chodziarze itp czesto maja te przypadlosc - szczerze mowiac nie wiem jakie jest podloze tego bolu
takze nie da sie okreslic po jakim czasie on ustapi
tydzien, dwa, moze 4 a moze 2 miesiace

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794
jak czasami szybko ide, bez rozchodzenia to czuje ból na goleniach, zastanawiało mnie to chwile, ale w sumie to całkiem fajne uczucie i zaraz znika jak się zatrzymam

moc moc moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
dziwne:D

gram w pilke nozna od malego = duzo biegania (sprint i trucht itd) i nigdy czegos takiego nie mial :)

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
Może ktoś się wypowie obcykany w temacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3013
juz bylo- po 2-3 tyg zniknie,szczegolnie ze zaczales dopierod teraz ruch, te miejsce (fachowo nie odpowiem) musi sie przyzwyczaic, czy tez wzmocnic

get physical tonight

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1862
Byłem kiedyś biegaczem długodystansowym...często bolały mnie okostne, a szczególnie na obozach kiedy to wylewałem z siebie siódme poty. Trener doradził mi żebym ochładzał okostne lodem czy tez zimną wodą, troche pomagało. Przyczyną jest to, że zapewne wcześniej nie biegałeś na taki dystans, a to było "szokiem" dla Twoich nóg. Myśle, że jest to kwestia przyzwyczajenia i po jakimś czasie-tak jak wspomniał Seewy-powinno przejść.
PZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
dzieki junfan

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Jestes pewien ze nie bola po prostu miesnie podnoszace stope?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
zapalenie okostnej - zelżyć trening i mozna dorzuc sr. przeciwzapalne jak ostro jest !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dokladnie, zapalenie okostnej...przeciazenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o zrobienie dobrego planu treningu na mase :D

Następny temat

prosze o ocene treningu na mase

WHEY premium