SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bolące stawy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 572
Witam mam do was pytanie, co możecie polecić na bolące stawy( nadgarstek, bark)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Nie ten dzial.To zalezy od podloza bolu stawow.
Na mnie dobrze dzialala glukozamina,ale bol byl spowodowany przeciazeniem tzn.stawy nie nadazaly za sila.

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 572
DZIĘKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2633
Ja zastosowalem sie do rady mego dziadka i ojca.
Duza lyzka tranu rano, przed sniadaniem.
Pomoglo.
Ojciec cale zycie za biurkiem pracowal. Na starosc zabral sie za cwiczenie i stawy zaczely bolec. Zaczol pic tran i wszystko jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16106
dokladniej ze stawami. znaczy sie ból, chrupanie czy co ?? w czasie cwiczen, czy nawet jak odpoczywasz, jakie cykle itd.

http://www.sfd.pl/temat268831/

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37
Skoro tu mowa o bolących stawach..
Szukam porady, pomocy. Spuchnęło mi przy stawach (paliczkowe środkowe) w dłoniach (no odpowiadające stawy za zgięcie palca w połowie ). W prawej dłoni w 4 palcach w lewej w 2. Nie uderzyłam na pewno w nic (niemożliwe żeby od jakiegoś uderzenia w dwóch rękach spuchło)oraz na pewno palce nie są wybite. Mogę zginać (nie do końca bo pojawia się ból), normalnie operować palcami tyle że sprawia mi to dość duży ból. Utrzymuje mi się to już tydzień i nigdy wcześniej się tak nie działo. Heh, wspomne że mam mamę która choruje na reumatyzm ale nie wierze ze mnie tez by zaczęło chwytać. Ruszam się intensywnie od dzieciństwa - jazda konna i od roku trenuje triathlon.
Mam to usztywniać ? Czy co ? Moczyłam już w kwaśnej wodzie i smarowałam dobrymi maściami. Co robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
co wy wszyscy z tymi stawami dzial doping to nie przychodnia

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 56955
AmAmino idz moze do dzialu zdrowie tam cos poradza ale wedlug ,mnie jak juz 1 tydz sie utrzymuje to do lekarza i ci powie co jest grane
pozdro

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
juz raz ci posałem idz do działu zdrowie tam ci moze poradza coś a najlepiej idz sobie z tym do lekarza

i nie odswiezaj starych tematów

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37
Dziękuje i sory za zaśmiecanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca -odblok

Następny temat

nastepny gówniarz chce koksu

WHEY premium