SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biegunka, ciemniejszy mocz, grzybica? - po antybiotyku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45100
Witam.
Czy spotkaliscie sie z sytuacja kiedy po antybiotykoterapii (dokladnie Amiksiklav) wystapily u Was takie objawy jak: biegunka, ciemniejszy mocz(szczegolnie rano), kolejnym objawem mimo solidnej higieny zmiany grzybiczne na jezyku i penisie(te zaleczone juz zostaly).
Dostalem obecnie probiotyk, nystacyne i urosept.
Zaznaczam z gory ze pije dostatecznie duza ilosc plynow.
Aha pisze wdopingu poniewaz wiem jak wygladaja z regoly wypowiedzi w dziale zdroie.. tu wiecej osob ma jakies pojecie... poza tym cykle mi nie obce :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9988
cos nie tak z tym antybiotykiem, przyjmowany doustnie spowodował jakieś rewolucje w jamie ustnej, a po przerobieniu, przejściu przez nerki obciążył je (ciemny mocz) no i wylatując z twojego siurka spowodował grzyba, coś jest nie tak - dal bym tabletki do badania i sadził się z producentem(jak będzie o co) - pewnie coś s*******ili ze skaldem tabletek...
a tak na poważnie.. zrobił bym tak jak napisałem.

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45100
dodam ze skonczylem brac antybiotyk ok 10 dni temu, a objawy pierwsze to byla biegunka i ciemniejszy mocz mniej wiecej 2 tyg temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bralem ten antybiotyk kiedys i wszytko bylo ok zadnych objawów wktore wymieniles nie zauwazylem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl deca winstrol.

Następny temat

cykl

WHEY premium