SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieganie- taktyka ?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4760
Cześc wszystkim, potrzebuje małej pomocy.
Jutro mam sprawdzian z w-f'u z biegania na 1km, może i mało ale..
No własnie, dla innych mało dla mnie bardzo dużo jaka że nie jestem specilanie wysportowany, mówiąc szczeże to wogóle nie jestem, szybko się mecze, łapie mnie kolka i takie tam...
Szukam jakiejś taktyki, starategi, jak biegnąć, najpierw szybko, później wolniej, jak? jak oddychać i takie tam.
Dla większosci to moje pytanie bedzie głupie ale ja naprawde potrzebuje sensownej odpowiedzi/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57
Siemka. Stary niemartw się, moja porada nierwij odrazu do przodu tylko biegnij równym tępem cały czas a dopiero jak masz jeszcze sił trochę to pod koniec przyspeeduj z denia (oczywiście jak masz po tym płuca wypluć to odradzam) Pamiętaj, równe tempo i kotroluj swój oddech. Ja rok temu zawsze miałem czasy gdzieś w środku klasy swojej. Dzisiaj biegałem 1800 metrów i dałem radę bez problemu a kiedyś 1000 ledwo co się wydoliło...hehe i najlepszy motyw, że wygrałem dzisiejszy bieg z przewagą nad drugim 20 pare sekund i koleś chce mnie na zawody zawinąć... Już zaczynam przygotowania :) A Tobie życzę powodzenia i napewno dasz radę.

Zmieniony przez - raul33 w dniu 2005-09-19 23:30:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
idz po zwolnienie do lekarza

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
w jeden dzien nic nie zrobisz wejs sobie zwolnienie i za powidz nauczycielowi ze pobiegniesz za miecha albo cos jakos 2 tygodnie i pozniej biegaj codziennie albo jutro zglos brak stroju i popros o poprawe za tydzien lub dwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 321 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6982
Ja też słabo biegam, więc może się lepiej dogadamy Napisz mi najpierw czy biegałeś już taki dystans, czy dałeś radę bez zatrzymywania się, jaki czas miałeś. Z oddychaniem robię tak, że póki dam radę to oddycham nosem, a jak zaczyna lekko brakować powietrza zaczynam ustami, głęboko ale nie za szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
altair nie da sie to nie mozliwe przygotowac kogos kto slabo biega w jeden dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 321 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6982
Wiem, ale on pyta o taktykę. Jak rzuci ostre tempo, to zatrzyma się w połowie i nie będzie nawet miał siły dojść to mety. A jak pobiegnie spokojnie, na miarę swoich możliwości, powinno być dużo lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
altair-jak Ty podczas biegu oddychasz nosem to ja się nie dziwie ,że słabo biegasz;W życiu przy bieganiu nie oddycha się nosem tylko usta - usta(wdech- wydech)

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 321 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6982
Ja juz próbowałam różnych metod oddychania. Jak od początku oddycham ustami, to w tchawicy szybko jakiś śluz mi się zbiera i powietrze słabo wchodzi. Oddychanie nosem ( podkreślam : na początku, póki nie brakuje mi jeszcze tchu )przynajmniej u mnie opóźnia ten moment.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
jak biegniesz jutro to dobrze sie wyspij biegnij zebys mial caly czas to samo tepo nie wystartuj jak szalony tylko rowne tepo popros osobe co mierzy czas zeby ci mowila jak przebiegasz przez 200 m czy 400m staraj sie tracic po 2-3 sekundy na 200m nie ze jedno biegniesz 10 s szybciej niz drugie powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4760
więc tak, brak stroju zgłosić nie moge bo robie to już kilka razy, i koleś powiedział że dostane jedynkę.
Musze jutro biec.
Dystans taki biegałem już 2 razy, raz 5minut 12sekund a drugi 5minut 50sekujd
tylko się nie hihrajcie...
Nienawidze biegać na dalekie odległosci, na 60 metrów lubie bo mam
wtedy
9-10 sekund
Ale szybko się mecze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 321 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6982
Hexogen : no to podobnie biegamy, ja może odrobinę szybciej. Też lubię 60 m Staraj się każdą setkę biec w 30 s, wyobraź sobie, że idziesz a nie biegniesz ( mnie to pomaga ) i nie potrząsaj tak ciałem jak w sprincie bo się poddusisz od razu.
Powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

korba cr-mo a rdza

Następny temat

Roczny rower znowu prosze o rade

WHEY premium