SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieganie a masa?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 611
chce przytyc ale jednoczesnie biegam zeby zlapac kondycje.. czy bieganie bardzo przeszkadza w przytyciu...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Znam pare osób, które biegają przez cały rok i do tego ćwiczą na siłowni z efektami. Będą tacy co powiedzą, że to nie jest najlepsze. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13597
jeśli już chcesz bigać to musisz uwzględnić bieganie w bilansie kalorycznym

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
najlepiej biegac po treningu silowym
i j/w dodaj kalorii

...:::motto na dziś masa musi iść:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
Jak koledzy napisali mozesz spokojnie biegać, dorzuc troche kalorii w diecie i bedzie ok

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
_p0nczek_ ale mu zależy przecież na kondycji a nie na redukcji tłuszczu.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 535 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4343
https://www.sfd.pl/temat270207/ 

Silne nogi i plecy to podstawa ;) http://www.sfd.pl/temat259657/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
Don chyba mnie nie rozumiesz niech se biega to mu nie zaszkodzi a jak doda kalorii to raczej na redukcje nie pojdzie

...:::motto na dziś masa musi iść:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a wiesz co sie dzieje podczas biegania po treningu siłowym bez antykatabolików ??

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
chodzi mi o to ze po silowni idzie cos zjesc odpoczac z godzinke i wieczorkiem walnac sobie pare kilosow na kondycje chyba mu to nie zaszkodzi ja tak robilem w zimie i masa szla elegancko

...:::motto na dziś masa musi iść:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
No ale napisales mu po treningu silowym idz pobiegaj wiec wyraznie wkazuje na to jakby mial zaraz biegac a nie cos zjesc i wieczorkiem pobiegac kilka kilosow prawda ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do sprawdzenia

Następny temat

Polaczenie grup miesniowych - 3 razy w tygodniu

WHEY premium