SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieganie 3km

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2540
Mam pytanie mam słabą wytrzymałość płuc przynajmniej tak mi sie zdaje ze to o to chodzi. Gdy biegam wszystko jest ok w pewnym momencie brakuje mi powietrza co dziwne nie czuje bólu w nogach wiec mógł bym dalej biec. Moje pytanie jak poprawić wydolność płuc?? Z góry dzięki za odpowiedz i przepraszam jeśli pomyliłem dział
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10785 Napisanych postów 47383 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
biegaj, biegaj, biegaj i twoja wydolnosc sie poprawi kondycje bardzo szybko sie buduje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2540
Dzieki!! ale mam biegać zgodnie z jakimś planem czy tylko biegać na każdym treningu na maxa możliwości??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5600
Biegaj na 60-90% swoich mozliwosci.nie na maxa!!! Jesli zaczniesz biegac na max na kazdym treningu za kilka tygodni zajedziesz sie na smierc .Staraj sie byc "tylko" lekko zmeczony po biegu a nie zarzniety.Nie wiem ile biegasz i jak czesto,ani jaki masz cel{zawody?}ale najlepszym sposobem na zwiekszenie Twojej wydolnosci pluc moga byc bardzo dlugie biegi na 50-60% maxa . Jesli biegasz codzienie to raz lub dwa razy w tygodniu pobiegnij spokojna 10-12 km.Najlepsi na swiecie na 800m 1500m tez mieli treningi typu 10-15 km bardzo powoli.

ups.. nie zauwazylem ze masz 112kg i ze wogule wielki jestes..
radze ci dlugie spokojne biegi 50 -60%maxa.I na razie raczej zwiekszaj dystans niz szybkosc.
Zmieniony przez - mirdseaw w dniu 2008-07-16 20:59:48

Zmieniony przez - mirdseaw w dniu 2008-07-16 21:03:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10
biegaj ile mozesz, Twoje cialo samo Ci powie, ile jest w stanie wytrzymac :) a potem mozesz ze mna startowac na Nike Human Race ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 6265 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34223
A uprawiasz do tego jakis sport?
Czy dopiero zaczynasz sie ruszac zeby troche zrzucic?
Jezeli to drugie to na poczatek proponuje np cos takie:
pn,srd,pt - marsz ok 30-40 min
powiedzmy z 2-3 tyg.
pozniej mozesz przejsc w marszobieg, czyli troszke truchczesz, a jak sie zmeczysz to nie zatrzymujesz sie tylko idziesz dalej.
Z czasem bedziesz mogl przebiec coraz dluzsze odcinki bez przerwy.
I pomysl o dobrych butach, np new balance robi buty dla biegaczy o duzej wadze.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 6265 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34223
Nie zgodze sie, w taki sposob moze szybko zlapac jakas kontuzje, potrzebny jest plan i dokladne go realizowanie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
zaczalem biegac sam, nie korzystalem z zadnych porad, zaufalem wlasnemu rozsadkowi i ostroznosci i dzieki temu mam teraz rewelacyjna kondycje, ktora sprawdze zreszta na biegu, o ktorym wczesniej wspominalem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Ale kazdy czlowiek jest inny. Nie ma dwóch takich samych osob i
Twoj sposob moze sie wogole nie sprawdzic u innej osoby.
Po to jest to forum zeby moc sie o cos spytac.
Mozliwe ze Ty mialem juz jakies doswiadczenia ze sportem, a np kolega zadnych.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19996
hmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
tak, tak, ale skoro pyta, to takze moge od siebie cos doradzic, prawda? :) a co do sportu, to raczej kazdy mial z nim do czynienia, bo na szczescie istnieje cos takiego jak obowiazkowy wf. a w ogole to zapraszam ze mna na Human Race, moge odgrywac role osobistego trenera ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie i cwiczenie prosze o pomoc!!!!!!!

Następny temat

14 lat jak jeść ?

WPC zestaw