SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieganie 10km czy 2x5km??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 521
siemka troszke mi sie w zime przybralo:D wiec zaczolem biegac znowu, w wakacje biegalem po 10 km ale wtedy cwiczylem na silowni i bylo białko wiec takiego katabolizmu bardzo nie bylo. Teraz moje pytanie czy lepiej biegac dwa razy dziennie po 5km czy odrazu 10 boje się katabolizmu (bo przeciez chce tluszcz stracic a nie tylko wage)z góry dzięki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
biegać, a biegać to zasadnicza róznica :D

do spalania fat'u trzeba mieć tętno 65-70% HRmax. dystans to kwestia drugorzedna. zapodaj przed joggingiem BCAA- zabezpieczysz mięcho. na początek wystarczy jak pobiegasz ze 30 minut, potem mozesz zwiększac dlugosc, intensywnosc, etc..

i DIETA przede wszystkim

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedz odpowiednio to nie będzie problemu. I nie przeginaj z tym strachem przed utratą wielkich ilości mięśnia przy bieganiu. I tak na redukcji trochę Ci poleci, czy będziesz biegał czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 521
nie boje sie utraty wielkich ilości mieśni tylko to nie tedy droga zeby spalac mieso zamiast tłuszczu. a co do bcaa to bym dawno brał tylko teraz stracilem prace a cala kasa poszla na studia wiec musze sobie radzic jak bezwkładu pienieznego. a z jedzeniem to wiem ze zaraz powiece ze glupoty gadam ale naprawde nie jem duzo taka przemiana materi;] (przynajmniej szybko na silce rosłem:D)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porada. dieta+trening

Następny temat

dieta i cwiczenia-prośba o ocene i rady.

WHEY premium