SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieganie, jak długo?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
WItam.MAM pewien problem, a mianowicie po ostatnim cyklu na mase troche przytyłem, teraz nie moge pozwolic sobię na obcięcie duzej ilosci kcal, bo miesnie spadna itd...Oczywiscie ograniczyl;em wegle, cwiczę brzuch, ale sadło dalej jest;/ Myslalem o bieganiu lub o jezdzie na rowerku stacjonarnym. Co lepsze?
Czy mam jesc wiecej jesli bede robil cos z tych 2 rzeczy?Musze trzymac przynajmniej zerowy bilans kcal, o deficycie nie ma mowy, wiec musze sie trzymac diety. JAk długo trzeba biegac, aby zauwazyc efekty w postaci mniejszej opony na brzuchu? Szczerze mowiac boje sie tego, ze jak zabiore sie do spalania tłuszczu na brzuchu, to spadnie mi tez obwod np w bicepsie, a tego nie chce...
Co robic?

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
1.pilnuj diety stopniowo zmniejszaj wegle
2.polecam areoby hitt poszukaj na forum juz pisli otym
3. pas neoprenowy
a jak sie boisz ze z miesnia poleci mozesz zakupic sobie bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
NOrmalnie to diete mam +100-200 kcal, co pare dni robię sobię dzien wolny lub poprostu mniej jem...Nie chce juz kupowac przed wakacjami, brak kasy^^
Z tym sadłem to chodzi mi o to, aby uwidocznic miesnie, ale bez treningu na rzezbe, bo chce zachowac obecne obwody i wagę, duzo sadła nie mam, ale wystarczająco aby ukryc miesnie, zresztą mam foto w profilu to mozesz zobaczyc w jakim stanie ejst brzuch.

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
jak będziesz na niewielkim bilansie w dół -100, -200kcal to ci mięśnie za dużo nie spadną to nie działą tak że organizm nie myśłi o niczym innym jak tylko zjeść siebie, zresztą nie wyglądasz na ekto więc się aż tak nie martw

Jeśli będzie dobra dieta dostosowana to charakteru wysiłku to nie musisz jeść inaczej, ja proponuje bieganie i tak jak wyżej koleka hiit tylko bym to zmixowała z dłuższymi wybieganiami, hiit 2-3 razy w tygodniu i 2-3razy dłuższy bieg

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
moj brzuch wyglada podobnie jak twoj tez nie jest najlepszy jedz wegle z jak najnizszym ig rob trening silowy taki jak robiles i 3 razy w tygodniu areoby hitt i powinno z pasa isc zakup sobie pas neoprenowy kosztuje grosze a przyspieszy spalanie tkaniki tluszczowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
jestem ektomorfikiem, tylko ze od roku zabrałem się za siebie(przytylem 12kg, siłownia).Chciałbym spróbowac HIIT, ale mam problem z lewą łydką, a mianowicie przy iegach(szybkich w szczegolnosci)z boku piszczela ponizej łydki strasznie mnie boli(miesien chyba?).ALe pomimo tego sprobuje...Ile kcal spala 1 interwał?Czy jakos zwiekszyc liczbę kcal w diecie w dniu treningu?

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
ja tam bym patrzyl na oko bo i tak niemam wagi kuchennej poprostu zmniejsze wegle w diecie :) areoby i tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maly problem z waga

Następny temat

Problem z masą :(:(:(

WHEY premium