SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biceps and triceps

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
witam. mam takie pytanko co do parti mięści (biceps, triceps) Czy 8 serii na każdą tą grupę mięśniową wystarczy? Lepiej robić 3 ćwiczonka po 3 serie czy 2 ćwiczonka po 4 seire? Dodam że celem jest masa! Dieta też jest:p ...czy jest jakaś różnica? (każda grupa raz w tygodniu) tric+klatka , plecy+bic. Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Nie wyrobisz energetycznie, bedziesz robil plecy jako drugie i zostana Ci w tyle i za rok stwierdzisz ze masz fajna lape ale jestes waski i bedziesz musial odrabiac plecy.
Rob standard na poczatku (klata bic, plecy tric). Lepiej 3x3 moim zdaniem bo bardziej roznorodnie rozwinie sie lapa. Jako doping mozesz sobie powtarzac ze bedziesz robil lape dwa razy w tygodniu a nie tylko raz ;)

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Jezeli zalezy Ci bardzo na ramionach to raczej połaczyłbym te dwie grupy
miesniowe
razem tric+bic lub klata+bic,tric+plecy jak wolisz dla mnie najbardziej odpwiedni bylby tric+bic.ja bym zarzucil 3 cwiczonka po 3 serie powt 15,10,5 w pelniu wystarcza.8 serii to przesada przetrenujesz sie,nawet 4 serie to lekko za duzo jak dla mnie.Tak jak wyzej napisałem trzymja sie tego powinno byc dobrze.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
zależy od genetyki.Jedni robią po 16 serii na biceps (znam takich) i wciąż rosną a inni po 6-8serii i też rosną

tak samo jak z liczbą powtórzeń.Jedni robią nawet po 20powt. na łapy a inni po 6 i też się cieszą

wypróbuj sam najlepiej.

pozdro

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja robię 7 na tric, jak ćwiczę z klatką
na bic 7-8 jak robię je z plecami, a robiłem nawet i 6 serii na bic i też stykało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8198
jesli nie laczysz klatki z tricepsem i plecow z bicepsem to jak dla mnie najlepiej 3 cwiczenia po 3 serie bo mozesz je robic bardziej zroznicowane robic i atakowac ramiona pod roznym katem

you can gain if you want

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
ja robie tric z bicem 8s na tric i 10 na biceps i wczoraj lapy spuchly az miło

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
czyli 3 cwiczenia po 3 serie po klacie na triceps to za duzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
a ja teraz w ogole zaczalem cos innego bo ni chu... nie idzie. Klata bic, plecy tric, klata tric, bary bic, plecy bic, bary tric i tak bede jechal zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
no zależy mi na łapach...więc chyba wypróbuje na jednym treningu bic z tricem. Ale wtedy muszę jechać klatke z plecami? dobre to połączenie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Dobre tylko ciężkie.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
j.w i dla zawansowanych

PRO MODERATOR DZIAŁU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST po dlugiej przerwie.

Następny temat

brzuch ;/

WHEY premium