SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bialko 70 % z allegro

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 836
co sadzicie o tym bialku 70% calkiem ladnie cena super.. czytalem na forum o tych swinskich "bialkach", ale to jest chyba inne co o tym sadzicie warto kupic ?? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=52971676 to jest aukcja o ktorej mysle

jezeli gdzies jest opis tego bialka (gdzies na forum ) prosze o linka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
syf , to naprawde ma ~13% białka , przeczytaj sobie post : ALLEGRO TOWAR, CZYLI CZYM SIĘ TRUJEMY (jest podwieszony)

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
badziewie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
nie kupuj tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2887
ziompel i inni nauczćie się czytać ze zrozumieniem

czyli facet który to sprzedaje nigdzie nie napisał że to ma 70% białka ,tylko pisze serwatka 70% anie pisze w rzeczywistości czego(laktozy) więc nie łamie prawa i nikogo n ie oszukuje, a że każdy kto to czyta od razu automatycznie widzi że to ma białka 70% więc....

Dziwi mnie czy tylko ja to zauważyłem????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2887
o kurde pomyliło mi się z identyczną aukcją ,w której nie było napisane 70% białka,tylko że serwatka 70%, a w tej jednak pisze,sorki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2887
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
łał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wazne pytanie

Następny temat

witaminy - razem czy osobno???

Wiecej