SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko i kreatyna??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1329
witam
cwicze juz 2 lata na sucho(dieta) i chciąłbym jakies odzywki czy kretyna mono i jakies białko to dobry wybór?? czy beda efekty?? czy moze zamiast białka jakiegos gainera??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17354
szybko ci latka lecą skoro na koniec 2007 miałes miesiąc ćwiczen a teraz juz 2 nie to abym sie czepiał

skoro masz diete to sam wiesz nalepiej co dla ciebie lepsze -gainer czy białko. to tylko jej uzupłenienie i dajesz to czego ci w niej brakuje....

Zmieniony przez - usekenator w dniu 2008-09-02 15:57:57

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1329
dwa lata temu robiłem trening domatora i potem po roku dopiero na siłke wskoczyłem ( to dwa lata)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1080
Białko/gainera mogles brac caly czas jako uzupelnienie w diecie jesli je masz. Kreatyne mozesz wziac. Jak masz diete i juz cwiczysz przynajmniej pol roku to mozesz wziac. Ty cwiczysz juz 2 lata i jesli to twoj pierwszy cykl to kup monohydrat. Do tego jak juz mowilem bialko/gainer i witaminy, zma omega 3.
Dawkowanie
:
Kreatyna:

DT:
rano/przed treningiem 5g
po treningu 5g

DNT:
rano 5g
po poludniu 5g

Bialko/ gainer - wg brakow w diecie

Omega i witaminy po obiedzie

ZMA - na noc 2,3 kaps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...wlaśnie, a co jest przyczyna tego, ze wahasz sie aż w takiej rozpietości pomiedzy bialkiem a gainerem?
te odzywki bowiem znacznie rożnia sie składem[a właściwie proporcjami].

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-09-02 17:21:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1329
cięzko mi masa idzie a gainer jest z węglami to myslałem ze moze lepiej by było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jak masa cięzko idzie, jesli nie otłuszczasz się, no i jesli owa odzywka[gainer?] bedzie dodatkiem do dobrej- może wreszcie dobrej] diety to rokowania mialbys juz dużo, dużo lepsze
kreatyna oczywiście wtady- i raczej dopiero wtedy- ujawni swoje niemałe mozliwości.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-09-02 21:02:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1329
no to fajnie)) dzieki bardzo a ta kretyne brac tak jak napisane bo czytałem troche o tym i sa dwa sposoby jeden jest z jakims nasyceniem czy czyms takim a drugi tak jak napisane tam mam... to czyms sie rózni??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1329
nie wiedziałem ze jak sie duzo nawiasów da to taka minka wychodzi....xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
kreatyne raczej bierz standardowo, bez nasycania- ten sposób jest dobry dla tych którym sie 'śpieszy" i maja w co ładowac ta kreatyne[czyt. duże już mięśnie].
więc 2x dziennie w zupełności wystarczy- po 5g. na porcje oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1329
dziękuje za wszytsko;] ale jeszcze jedno pytanko mam z jakiej firmy kupic ta kretyne i gainera albo białko???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OPTIMUM 100% WHEY GOLD STANDARD

Następny temat

Dobre bialko jako uzupelnienie w masie

WHEY premium