SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko agnex

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 386
mam zamiar kupic białko Agnex, z www.agnex.pl wydaje sie całkiem niezłe, ma ktos jakies doświadczenie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17274
zamawiam u nich 6kg isopro; do tego dodam 4 kg wpc z ostrowi i mam całkiem "niezły" produkt białkowy za rozsądne pieniądze; nie "mówię" że jest to cudo, ale moje potrzeby zaspokoi i tyle; oczywiście składowo zdecydowanie lepiej prezentują się odżywki firmowe np. system protein 80 lub ultimate protein; jednak do takiego zakupu przekonuje mnie rozsądna cena; móglbym tanio kupić wpc <ostrowia,protient> ale musiałbym kupić 15 lub 20kg a to troszeczkę za dużo jak na moje potrzeby; myślałem nad zakupem białka jajecznego ale trzeba zamówić cały worek 20 lub 25 kg a to tez troche za dużo;

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 386
jak jestes z wrocławia to mozemy pomyslec z ostrowia 20kg na pół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 890 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40179
ile eraz kosztuje worek ostrovii?

http://www.sfd.pl/temat266261/ - Cyber Test - GASPARI NUTRITION

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17274
niestety nie jestem; żałuje że nie znam nikogo dobrze bo z wielką chęcią kupiłbym coś na spółkę; chociaż 300g z ostrowi koszuje 7zł + vat to niewiele;

szczyt lenistwa to pytać się ile kosztuje ostrowia - szukaj na aukcjach, u producenta;

Zmieniony przez - stódentkat w dniu 2006-09-28 20:58:28

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WHEY ULTRAFILTRATE PROTEIN - VITALMAX

Następny temat

jakie najlepsze odzywki?

Fruzelina