SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko Ostrovit - WPC ISO 80

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2157
mam pytanie o to białko:

http://www.sfd.pl/sklep/Ostrovit_WPC_ISO_80-opis27817.html

skład tego białka przy tej cenie jest naprawdę imponujący. Praktycznie wszyscy piszą, że rozpuszczalność jest fatalna i pije się jak wodę z piachem, dla mnie jednak jest to sprawa drugorzędna, mimo wszystko chciałbym jednak wiedzieć coś więcej zanim się skuszę a mianowicie chodzi o dwie sprawy: Czy ktokolwiek wie jak wygląda aminogram tego białka i czy mógłby go przedstawic ? po drugie czy istnieją jakiekolwiek dostępne badania potwierdzające rzeczywiście taki skład tego białka ? (65%WPI i 32%WPC. Jeżeli zaś uważacie, że białko to nie jest godne uwagi, chętnie usłyszę inne ekonomiczne propozycje (z wyjątkiem białka sfd)Do tej pory piłem łowickie i bardzo sobie chwalę zarówno smak jak i rozpuszczalność, jednak szukam czegoś innego :) pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8089 Napisanych postów 149593 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1185491
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 22991 Wiek 7 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 173450
j/w a piach jest straszny, jeden z największych jakie miałem nieprzyjemność spożywać

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zamiast VPX friction?

Następny temat

zielona kupa po produktach dorian yates

Fruzelina