SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko + carbo

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 229
Myślałem by kupić sobie gainera, ale każdy albo nie spełniał moich wymagań, albo był w kit drogi. I wymyśliłem że stworzę gainer doskonały dla mnie czyli połącze carbo z białkiem i moje pytanie czy tak można? W jednym shakerze bym mieszał białko truskawkowe WPC Protein plus i carbo tez truskawkowe. Czy te składniki by się jakoś gryzły i nie wolno tak czy jednak dało by radę i można ?
Myslałem by również jak mieszać to tak jak pisze na opakowaniu czyli porcja białka tyle ile tam pisze + porcja carbo jak pisze na opakowaniu to do jednego shakera, mieszanie z wodą lub mlekiem i picie. Co wy na to?
Dietę mam. Do tego jeszcze cm3 bym brał ale główne mnie nurtujące pyt to czy mogę mieszać w jednym shakerze baiłko i carbo ;)
pozdro

Sprzedam skuter full tuning lub zamienię na cross/enduro - możliwość dopłaty z mojej str :)
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Moto_Ventus/Prymus/59567 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
i tak g*wno z tego bedzie

nie sa to chyba az tak mocne specyfiki zeby moglo sie cos stac ;s ale poczekaj na wiecej odpowiedzi

Zmieniony przez - Connecting w dniu 2010-02-07 19:29:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
możesz mieszać w jednym szejku

carbo jest trochę inne smakowo

lepiej białko wypić,potem carbo chyba że bedzie ci smakować razem wymieszane

kiedyś próbowałem i już nigdy nie pomieszam razem

pozdro

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 229
Aha a jeszcze pyt czy mieszając w jednym shakerze mogę dawać taką ilość białka i taką c carbo jak jest zalecane na opakowaniu dla jednej porcji oddzielnie z tym że ja te porcje bym łączył;d, chyba powtarzam pyt ale wolę być pewien na 100% :D :)

Sprzedam skuter full tuning lub zamienię na cross/enduro - możliwość dopłaty z mojej str :)
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Moto_Ventus/Prymus/59567 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4827
możesz tak łączyć, ale nie jestem pewien czy twój żołądek to wytrzyma :P
Różnie to bywa :), niektórzy po połączeniu Carbo + Białko srają na rzadko, inni rzygają dalej niż widzą, a innym nic sie nie dzieje :)
Pzdr.

Ceną była śmierć za wolności smak.Ceną była śmierć gdzie oddał dziad...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak polaczyc

Następny temat

BCAA w przerwach treningowych, po imprezach (alkoholu)

WHEY premium