SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1074 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11104
witam czy jest jakas ruznica w sporzywanym bialku na noc? np zwykle wpc a wpc treca na noc? oplaca sie w to inwestowac??

dieta to podstawia kto nie wierzy jego sprawa!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320


Om co Ty masz tam za klatkę w gifie w avatarze?
Jakoś nie mogę rozkminić...
Jeśli myślałeś, że się ukryje to byłeś w błędzie .. To pewnie miał być przekaz podprogowy

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1074 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11104
Zmieniony przez - iu-666 w dniu 2005-01-25 12:02:12

dieta to podstawia kto nie wierzy jego sprawa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
kup sobie prolongatum Bx'a lub jak masz mniej sianka to sp80 Olimpa

to są bardzo uniwersalne białeczka na każdą porę dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zalezy od 23498 czynnikow...
ja np na noc musze miec w miare pusty zoladek (bo mam problemy jelitowo/zoladkowe) i przed snem spozywam WPI (swoja droga nie WPC tez ze wzgledu na w/w problemy - laktoze min)...

zalezy glownie od przewodu pokarmowego, ale moze tez zalezec np od takich ******ł jak neuroprzekaznictwo i ilosci w monoaminoksydaz w neuronach, jako ze biało może utrudniac zasypianie...
ja na nieszczescie mam owych enzymow duzo hrhr


Zmieniony przez - om w dniu 2005-01-25 12:04:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
niby powinno sie jeść o wolenj kinetyce , z wiadomych przyczyn , ale kazdy jest inny , ja ogolnie mam słaby metabolizm , i ratuje sie albo izolatem na noc , albo jakąś mieszanką Matrixa czy Prostara z olejem lnianym , a tak boli żołądek od białek wollno wchłanialnych dobrze tez toleruje wanilie Mxpro która ma w sobie kaizeine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1074 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11104
no u mnie laktozy i inne bajery to nie problem wpc mam zwykle tez i wlasnie wpc na noc pijam i martwi mnie to ze w nocy mi sie miesko spala i czy to bialko by pomoglo jakos teen proces zatrzymac lepiej niz zwykle wpc bo o to chodzi mi w tym pytaniu
dodam ze sypiam srednio 8h

Zmieniony przez - iu-666 w dniu 2005-01-25 12:10:52

dieta to podstawia kto nie wierzy jego sprawa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
jak już mówiłem - polecam prolongatum lub sp80 jako cenowa alternatywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
nie przesadzaj
to zalezy od szybkości twojego metabolizmy , diety itd

ogolnie rzecz biorąc pij wpc i sie nie przejumej or kup sobie Mxpro 2,27kg białka masz w nim izolat , koncetrat, kaizeine , czyli białko jak by nie patrzeć na caaały dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1074 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11104
no metabolizm mam raczej wolny bo od kąd pamietam bylem gruby zanim zaczelem chodzic na silke to sie zmienilo ,czyli odradzacie kupno tego bialka na noc? w tej chwili mam sp vitalmax 70%
moze to ma jakes znaczenie dodam ze teraz robie rzezbe

Zmieniony przez - iu-666 w dniu 2005-01-25 12:15:48

dieta to podstawia kto nie wierzy jego sprawa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
to sie nie przejmuj .. choć kupił bym Mxpro , bo bądz co bądz wychodzi tanio w miare a masz 3 rodzaje białek , mxpro lub coś co ma podobny skład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1074 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11104
ookey dzieki zobacze jeszcze co dokupie

dieta to podstawia kto nie wierzy jego sprawa!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer czy Biako i Carbo

Następny temat

Białko plus węglowodany....miesięczny koszt...

WHEY premium