SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białka sojowe- cała prawda!! pomóżcie mi obalić mity!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Leyus! Jaki jest smak Soyavitu? Daje to rade z kakao? Zamowilem juz spory czas temu bialko sojowe wlansie u tego uzytkownika, ktorego podaliscie i smakowalo jak papier, a drugie skojarzeni to grysik... Ogolnie ze wzglkedu na skam nie polecam. Za to bardzo dobrej jakosci maltodekstryne sprzedaje.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Kamiru - mam naturalny , z mlekiem pycha, z woda da sie pic. Sa tez smaki bananowe i wanilia wiec sadze ze nawet smakosza przypadna do gustu. Z kakao nie pilem.

Z allegro bym nie kupil. Szkoda ryzykowac.

Z kad wiesz ze maltodektryna byla ok?

I zkad wiesz jak smakuje grysik, bo jeszcze papier to z dziecinstwa kumam :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Pycha?! Podziwiam! Dla mnie jest ochydne i tego posmaku soi nawet wiadro kakao nie zabije.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Porownujac z innymi smakowymi bialkami to faktycznie am charakterystyczny posmak, szczegolnie wyczuwalny z woda, mi on podchodzi. Poronujac z Ostrowia.... niebo w gebie, pycha i super :D A nie jadlem sojavitu bananowego czy waniliowego sadze ze jeszcze lepszy bedzie :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
O! Sa smaki?! Nie widizalem nigdzie... To jakis nowy wynalazek?
Maltop wiem stad, ze dobre, ze mam w jednej puszce przesypane carbo z olimpu (cytryna), w drugiej to malto (puchy takie same) i wiem ,ze to nie sciema widac po rozpuszczalnosci, i generalnie po wygladzie, czasem myle nawet puchy (pomimo zapachu w cytrynie )

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Hmmmm ja pod wplywem ostatnich badan zrezygnuje chyba z carbo. Trafilem na ARG zeby nie bylo ze sam znalazlem, ze mleko kakaowe daje rownie dobre efekty a nawet lepsze jak carbo czy iztoniki :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Mleko ma wysoki indeks insulinowy, a o to przecież chodzi po treningu, dlatego dobrze się nadaje.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
si si :) jeszcze do tego dojdzie kakao, same wegle proste, i witaminki i calkiem wypas :D Czemu nikt mi tego wczesniej niepowiedzial tlyko daje zlodziejom zarbaiac na carbo?

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Mimo to przydałoby się uwzględnić jeszcze w posiłku potreningowym węglowodany i w zależności od ilości wypitego mleka białko.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
No jak najbardzije, ja taa wszystko wliczam w diete ladnie i dopier patrze czy jest ok. Teraz na rzezbie od kilku dni to wiekszosc wegli staram sie jesc kolo treningu, zeby to sobie ulatwic kupilem carbo i pije po trening, gdybym wczesniej wiedzial ze moze byc mleko + kakako to jeszcze bym poslodzil cukrem i by bylo taniej i smaczniej! :D
1

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

Xp + TCM... ile caps brac dziennie do Xp ?

WHEY premium