SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko na śniadanie i po treningu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 128
Witam. Planuje sobie kupić odżywkę białkową, będę ją dodawać na śniadanie do owsianki i pić po treningu i tutaj moje pytanie: jak wypije takie białko po treningu to po jakim czasie muszę zjeść obiad?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
bfmv95
i obiad tylko bogaty w wegle, a w bialka już nie jak wypije tą odżywkę białkową? czyli kurczaka nie mogę zjęść? to podajcie jakieś propozycje






Zmieniony przez - bfmv95 w dniu 2015-10-21 16:04:28



Jak najbardziej powinnaś jeść tą kurę, bez względu czy brałaś wcześniej białko po treningu czy nie. Wcześniej myślałem, że spożywasz taki typowy domowy obiad, w którym często brakuje źródła białka jeżeli nie ma schboszczaka albo wołowinki :D


Dzięki Popuri, ja w sumie biorę po treningu gainer + białko, a po godzinie, dwóch posiłek po treningowy, ale dobrze wiedzieć, że samo białko też ma sens :)



Zmieniony przez - justtraning w dniu 2015-10-23 10:11:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Mysle ze czas 1-2 godziny jest w sam raz

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 128
a dobrze jest zjeść obiad pełnowartościowy w białko po takiej odżywce białkowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nie ma jakby jakiejś granicy większej ustalonej, tym bardziej że pijesz białko
ale wiadomo post dłuższy raczej nie wspomaga nam pracy nad sylwetką


Tak posiłek powinien być zbilansowany więc białko powinno być ale już w formie jedzenia a nie prochu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 128
a jaką byście polecili odżywkę dziewczynie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
obojętnie ,jedynie nie kupuj żadnych wynalazków typu firma krzak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4514 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263115
bfmv95
a jaką byście polecili odżywkę dziewczynie? :)


jakieś WPC, na przykład SFD
https://www.sfd.pl/***NAJCZĘŚCIEJ_POLECANE_SUPLE,_ODŻYWKI***_-t963318.html 

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 128
a obiad potem musi się też składać z białek czy już nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 258 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6313
obiad ma być zróżnicowany nie samo białko ale też węgle i fat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Po treningu bierzesz samo białko? bezpośrednio po treningu to już lepiej dać same węgle niż samo białko i po pewnym czasie posiłek potreningowy.





Zmieniony przez - justtraning w dniu 2015-10-20 14:02:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 128
to napisze mi ktoś jaki obiad bym mogła zjeść skoro wypije tą odżywke bialkowa po treningu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chciałbym urosnąć w górę

Następny temat

Jak dawkowac kreatyne???

WHEY premium