SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko + kretka + transporter?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1260
witam mam 18 lat , moj staż wynosi około 7 miechów raczej tyrania mocnego.Diete mam od 4-5 miechów.Chociałbym zaczac brac jakies suple codzi o kretke i białko do uzupelnienia diety bo nie zawsze do treningu daje rade cos zjesc.a diete mam rozpisana przez trenera i prosze nie pisac zebym zabrał sie za mich , poprostu chciałbym ciut odpoczac od wielkiej ilosci zarła i troche odciazyc odzywka białkowa około 80%. chciałbym z odzywek dostarczyc około 40 gra białka to chyba nie az tak wiele.Dodatkowo cos ostatnio siła nie idzie wiec chciałem mono kreatyne i zastanawiam sie czy potrzebny jest jakis transporter.Lub co dodac do tego zestawu co wyzej napisałem.Jest to moj pierwszy cykl.Technike imo mam na niezłym poziomie wiec powinnienem dobrze wykorzystac kretke.Prosze o rady jesli mozecie.Tylko wolał bym o rzeczowe komenty a nie szukaj na forum.Bo to ciagle robie.

pozdrawiam harare
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
transporter sobie daruj

ok kup bialko do uzupelnienia diety i bedzie ok

a jesli masz problemy z iloscia posilkow mozesz kupic gainera (jedzenie w proszku)

kreatyne raczej bezznaczenia jaka kupisz, ostatnio ludzie chwala Inkosporu, ale rowniez zielona z vitalmaxa jest dobra lub Mega Caps z Olimpa

kreatyne bierz w 2 porcjach dziennie po 5g kazda!

pierwsza porcja rano druga po treningu

a dnie nietreningowe pierwsza rano druga popoludniu


pozdrawiam i zycze zdrowych wesolych swiat

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1260
okej dzieki za odp.
Wiec do tego "cyklu kreatynowego" tylko kreatyna wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
co do efektow to tak a jesli chcesz poprawic komfort treningow to zawsze cos jeszcze sie znajdzie, jesli nie jestes ograniczont finansowo to zawsze sa jakies mozliwosci

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Możesz Kupić Też Creatine XXS która zawiera D-pinitol ale zwykła kreatyna tez bedzie dobra.

Przyłóż sie do odpowiedniego odżywnia sam wiem po sobie ze odpuszczenie diety niesie za soba konsenkwencje i to duze bez tego nic nie zbudujesz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1260
Wiem mam rozpisane posiłki i staram sie ich trzymac.

Mam jeszcze jedno pytanko zastanawiam sie nad nastepujacymi białkami:

Kaizen whey protein
Prologatum biogenixa

Wpc ostrowie narazie odpuszczam bo jestem wybredny co do smaku i sie troche obawiam;/Ktore z tych byscie proponowali i jakie smaki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1260
Kaizen whey protein
Prologatum biogenixa
X5 PROTEIN olimpu
co bys mi z tego zaproponował.chce to pic rano z owsianka bo tam zawsze mało białka miałem.I po treningu jakies 30-45 min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
kaizen bezkonkurencyjnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak to ulozyc

Następny temat

Wprowadzenie supli - trening - skórka

WHEY premium