SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bezbolsene zejscie z ph ;)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
Witam.

co na zejscie z Ph?
odboku aptecznego nei robie tylko novadex + kretka.
pytanie kiedy zaczac kretke i ile ciagnac ?
prosta forma czy stack?

a jak sie zaleje zabardzo to mozna na zejsciu zrobic redukcje ? tzn dorzucic troche wiecej aero + spalacz ? czy zrobic taki cykl na krecie 5 tyg i potem wycinke ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
krete dorzuc tydzien przed koncem cyklu na ph, obojetnie czy stack czy mono (ja wzialbym stack) i ciagnij tak z 4-6 tyg.
btw. napisz chociaz co to za cykl byl, jakie srodki, ile trwal ten cykl etc.

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
faktycznie ;) solo epi leci epivara 18 mg w tabsie.
18/36/36/36/54/54/36.
to moj pierwszy kontakt z ph wiec bardziej na probe ;) oslonki witaminy itp wszystko jest ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
to jak bedziesz trzymal miche to po epi na pewno Cie nie podleje :)
zablokowac tez Cie nie powinno raczej ;p a tak poza tym to skonczyles juz ten cykl czy dopiero bedziesz zaczynal ?

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
jestem w trakcie ;) a wogole da rade zrobic redukcje na zejsciu czy to raczej glupi pomysl ? utrzymac "spadki" i dopiero potem zdredukowac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Przetrzymać spadki i dopiero potem wejść na redukcje. Redukcja na odbloku to idealna droga do mega katabolizmu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bold

Następny temat

clomid kiedy jesc

WHEY premium