SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bez zmiany

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2033
Mam diete z nadwyżką kaloryczną i waga w ogóle nie idzie w górę, słyszałem ze są jakies leki na szybki metabolizm, naprawdę dużo jem i nie ma zadnych wyników
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Może jesteś bardzo aktywny i nie dostarczasz tyle kcal ile potrzebujesz.
Jeżeli ci masa nie idzie, to dokładaj stopniowo kcal, aż zobaczysz, że coś drgneło. Musisz obserwować swój organizm jeżeli zobaczysz, że cię zalewa to obetni kcal, a jak nic nie idzie to dorzuć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2033
łatwo powiedzieć, żeby coś poszło musialbym co 3 godziny jeść 200gr. ryży lub kaszy to może by poszło, a jak przestane to waga od razy w dół leci, chyba jakies leki muszę kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Jak tylko masz dodatni bilans kcal to na pewno waga pojdzie w gore, nie ma wyjscia. Widocznie masz zle ulozona diete. Zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Jak Ci z odpowiednio ułożonej diety wyjdzie,że masz jeść nawet co 3 godz. 200g ryżu to masz to jeść i kropka...Oblicz jeszcze raz swoje zapotrzebowanie z uwzględnieniem wysiłku.Inna sprawa,że ja też miałem takie momenty,że waga stała to nie znaczy,że nie "rosnę" może tłuszcz znika,a pojawiają się mięśnie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jest to dobra dieta,oceniajcie

Następny temat

Wzrost a masa

WHEY premium