SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bez ściemy - somatotropina bez tajemnic

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70318
ks a spotkales sie z hgh gotowym do uzycia? tzn. jedna fiolka 36iu- 2ml. siedze w anglii i tu jest takie cos dostepne. chce brac 6 mies. 2 iu dzien rano. 5 dni on 2 off
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znam ludzi ktorzy stosowali/stosuja insuline i maja spore w tym doswiadczenie. w polaczeniu z innymi saa daje ogromna mase rzedu 20kg w miesiacu sie nawet spotkalem. wiadomo nie jest to czysta masa miesniowa ale nie o takiej chyba mowa w ogolnym znaczeniu. ogolnie moge powiedziec ze w wiekszosci przypadkow poprzednie cykle ktore stosowali byly podobne ale bez insy i wyniki byly rzedu 60% tego co z insa.

stosowanie hgh bez insy tez mija sie z celem chcac cos konkretnego osiagnac. znam takrze takich co stosowali hgh solo bez insy z innymi saa i wyniki nie byly wiele lepsze nisz bez hgh na podobnych cylkach wiec mysle ze to potezny srodek, po ktory osobiscie nie siegne obawiajac sie skutkow ubocznych biorac pod uwage osobiste zycie nie mialbym na to czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Jak lecieć to po całości, tyle powiem.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Marek wszystkiego najlepszego w nowym roku jeszcze raz. Art świetny wiesz to od dawna, krytykanci na sfd znajdą się zawsze, ale mało takich, którzy poza krytykja potrafią coś sami wyskrobać. KS IFBB zapraszamy do konstruktywnej krytyki czyli napisz co wiesz i porównamy. Może wyjdzie z tego coś sensownego. JA swoją opinię wyrażę tak, na żadnym forum nie pojawiło się nic lepszego, przejrzystego i czytelnego. Jak ktos ma inne zdanie prosze o link. Nie mając nawet zielonego pojęcia o hgh każdy laik może napisac tekst w stylu "częsciowo się zgodzę z artykułem, a częściowo nie, nic jednak nie napisze bo wiedza o hgh kosztuje". Taki tekst nasuwa mi jeden wniosek autor = baran przez duże B. Ale wielu weźmie go oczywiście za prawdziwego guru. Znam Marka osobiście i wiem jedno, cokolwiek napisze jest prawdziwe bo sprawdził to na sobie, przedyskutował z kolegami z branży, skonsultował medycznie. To prawdziwy autorytet i kropka (Zaraz oczywiście odpisze żebym nie przesadzał heheheh). Czapki z głów Panowie, należy się szacunek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Maniek, nie spotkałem się. Nawet Gen 36 po połączeniu subst suchej z wodą daje 1ml. Zalecam ostrożność w zakupach.
Przy juz stosowaniu polecał bym 2 opcje. 1- przy większej rozrzutności, stosować 2x 2iu/ed przez miesiąc i potem pozostać na 1x 2iu/ed wieczorem.
To dość świeża technika terapeutyczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Greg, nie twierdze że insa jest be, ale zauważ że przy stosowaniu SAA naturalna insa już zaostrza swoje działanie. Z resztą stosunkowo proporcjonalnie do stosowanych dawek. Tak więc zarzucanie dodaktowej to już małe ryzyko które może podejmować wg mnie ktoś doświadczony. Jeśli masz kogoś kto może Cię w temacie poprowadzić, to jak najbardziej.

Wydaje mi się jednak że podnoszenie argumentu 20kg przyrostu w miesiącu to skrajność. Należy pamiętać że bez względu na moc czy charakter działania jakiegokolwiek środka, organizm ma ograniczone moce przerobowe... a produkcja Fatu nikogo nie interesuje. W przeciwnym razie po jednej 3 miesięcznej kuracji w tym tępie mieli byćmy osiągnięty poziom zawodowy co jest oczywistym absurdem.

Stosowanie HGH bez insy jest dopuszczalne bez żadnego ale... Ale warunek jest jeden, dawka GH. Jeśli przekroczy się pewien pułap, to stosowanie GH bez insy jest nawet paradoksalnie niebezpieczne.

Jakkolwiek cieszy mnie Twe przekonanie co do skuteczności insy. Z tego powodu chętnie zapoznam się z wynikami Twych badań :)
Bo to co sam osobiście doświadczyłem na tym polu nie daje mi szczególnej satysfakcji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
Jezeli wszystko pojdzie dobrze to niedlugo opisze dzialanie insy na moim bardzo dobrym koledze a jezeli sie zgodzi zrobie fotorelacje by udokumentowac postepy. Sam osobiscie nie podjalbym sie brania insuliny. Jednak moglem obserwowac postepy moich kolegow i faktycznie insulina polaczona z innymi SAA dawala bardzo dobre rezultaty, jednak jest to srodek dla bardzo rozsadnych ludzi mogacych sobie wyznaczyc konkretny cei i dazyc do niego a nie dojadania a to jest niedopuszczalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Skwara, owszem, zawsze łatwiej bło napisać 2 słowa krytyki niż opisać coś odkrywczego. Prawda jednak jest taka, że dla kogoś kto już w tematem zajmował się jakiś czas, info tu przytoczone jest standardem.

Text "wiedza kosztuje" mimo że brzmi lakonicznie i wywołuje co najmniej negatywne emocje jest często bardzo prawdziwy. Sam wiele razy od poważnych ludzi chcąc dowiedzieć się czegoś konkretnego słyszałem te same słowa. Skoro oni płacili, dlaczego nie mieli by brać sami za to kasy.

Rzecz druga jest taka, że ciężko wrzucić coś odkrywczego, szczególnie że często spotkałem się z artami które wzajemnie się zaprzczały a oba pisane były przez prawdziwych, wykwalifikowanych expertów w swojej dziedzinie.
Sam badań nie prowadze, co jest sprawą oczywistą. Więc co mogę innego jak nie tylko bazować na wiedzy odkrywanej i formuowanej przez fachowców. To zaś prowadzi do tego, że ostatecznie nasza robota sprowadza się na cytowaniu lub przepisywaniu całych aktów, książek. Czy i ja mam czarną księgę przepisać? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
KS.IFBB masz racje mowiac ze wiedza kosztuje jednak nawet gdy ktos taka wiedze posiadzie to niechetnie dzieli sie nia z innymi chociazby ze wzgledu lojalnosci do swojego prowadzacego/trenera.

Prepisywanie ksiazek to jedna a praktyka drugie, wiadoma sprawa byloby gdyby ktos przeprowadzil fotorelacje z cyklu na insie i hgh ale to bardzo malo prawdopodobne ze wzgledu na koszty i aspiracje tutaj udzielajacych sie, nie kazdy chce startowac i zabierac sie za rzeczy mozna by rzec z gornej polki.

wiadomo, ze zawodnik startujacy z wiadomoych celow nie opisze tutaj stosowanego przez siebie cyklu. Chociaz uwazam ze to byloby najlepszym zywym artykulem w ocenie skutecznosci i dzialania wywyzszych srodkow

a co do tego ze wiedza kosztuje nie ma sie co dziwic, hydraulik albo malarz tez bierze kase za swoj zawod wycenia godzine swojej pracy i przy wyjsciu kasuje tak samo jest, i tutaj. Wiele z osob znajacych sie na temacie zainwestowalo w siebie kosmiczne pieniadze i wiele wyrzeczen podjeli by wiedziec wiecej od innych, i wygladac o wiele lepiej od innych


Zmieniony przez - jonny braw w dniu 2007-01-01 12:54:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
KS spoko, może zilustruję to na przykładzie i będzie wiadomo ocb. Ja za żadnego experta w dziedzinie dopingu uchodzic nie mogę, a miałem okazję zobaczyć już w swoim życiu kilka rozpisek słono opłaconych groszem, które wzbudzały jedynie mój śmiech. Kasę brali za to zawodnicy stojący na pudłach, więc co mogę sądzić o czyms takim? Dostali rozpiskę, z której nic nie kumają i nawet za opłatą nie potrafią sprzedać tej wiedzy? Inną sprawą jest to, że prawie żaden z nich za taką rozpiske nie zapłacił, a sami kasę za to chcą (wiem bo kilku znam może nie najlepiej ale osobiście). To zwyczajnie nie jest fair. Zreszta serio jeżeli płacic za wiedze to niech to będzie wiedza z górnej półki, tu chyba podzielisz moje zdanie. Nigdy nie krytykuję nikogo kto jest w danej dziedzinie autorytetem, tylko sam zobacz, że tu na forum prawdziwych autorytetów jest jak na lekarstwo, za to tekstów w stylu "rozpiska hgh + dodatki kosztuje" nieproporcjonalnie dużo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dobrac??

Następny temat

T.Prolongatum czy Testabolon ?

WHEY premium