SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

beta karoten - pare pytan.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36
Witam
Mam pare pytan i prosb odnosnie beta karotenu.
1. Jak szybko zauwaze efekty?
2. Wspomaga opalanie czy sam "opala"?
3. Czy ktos kto tego uzywal/uzywa moze napisac jakas opinie o tym w jakim stopniu to dziala/przyspiesza brazowienie skory?
PS: sorry za multitemat; ten temat nie ma nic wspolnego z tym obok ktorego tez jetsem autorem.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Jak dla Mnie beta-karoten tylko do stosowania w celach antyoksydacyjnych.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 200 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2152
dołączam się do pytań o beta-karoten :)

Kiedyś piłem soki bogate w beta-karoten i opalenizna "siadała" na mnie w bardzo krótkim czasie. Od dłuższego czasu nie pijam ich i nieźle muszę się pomęczyć na słońcu żeby się opalić:(

Mam zamiar kupić i przetestować Belissa Sun z AFLOFARMu - strasznie to teraz reklamują a i tak chciałem przedłużyć sobie opaleniznę... Jeżeli ktoś ma doświadczenie z tym lub innym tego typu specyfikami proszę o info;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 385
ooo ;P beta karoten. od dlugiego, dlugiego czasu razem z 2 kolegami pijamy po conajmniej flaszke dziennie Kubusia 2,4Bk abo Pandy 5,6Bk. czasem nawet po pare butelek dziennie ;P
świry i co?
jestesmy mega pomaranczowi, zolci, kolorowi. w zime bez solary mielismy mega fajna karnacje. w szkole czesto nauczyciele pytali sie a co Wy tacy pomaranczowi? xD rzuca sie w oczy. jestesmy lekko oryginalni. opalanie na sloncu jest prawie nie potrzebne, wystarczy sie przejsc o 14 bez koszulki ;P skutkow ubocznych brak, a pani od chemii nas straszyla ze wyskocza plamy albo watroba wysiadzie;P
warto pic, mega kolor, mega ladnym sie jest

pozdro fani Kubusia ;P

1.okolo 3 tyg. mysle :P po miesiacu, dwoch napewno
2.sam opala i wspomaga ;P
3.jest extra, piekna karnacja ;] xD nie bedziesz czarny jak hiszpanie tylko taki bardziej kolorowy ;D polecam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krem pod oczy przeciw...

Następny temat

zarost

WHEY premium