SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

basen a tłuszczyk

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1144
Siemka,mam pytanie.Czy jeśli połącze basen 7h w tygodniu(tj 1h dziennie) z jakimś reduktorem i dietą to da rade fat spalić?Bo zacząłem program ABS II jestem na 3 poziomie i czuje mięśnie ale ich nie widze z powodu fatu.Wdzięczny będe za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Zda się na pewno, tylko jeśli dopiero zaczynasz uprawiać sport to nie ma sensu od razu 7razy w tygodniu, wypadałoby dać jakąś regeneracje, oczywiście mówię tu o dużej intensywności pływania

edit:
każda aktywność zwiększa ilość spalanych kalorii ale bardzo ważna jest także dieta

Zmieniony przez - iza121 w dniu 2009-09-06 23:01:20

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1144
Oj z basenem to mam dużo do czynienia więc 7 h na tydzień to w moim przypadku niewiele.Zdażało się pływać po 3-4h rekreacyjnie na dzień :D.

Zmieniony przez - newbie29 w dniu 2009-09-06 23:03:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Czyli bardzo dobrze, bo intensywność może być wysoka a i większa jest możliwość możesz zastosować treningi aerobowe naprzemiennie a anaerobowymi dodać interwały itp ale to pewnie wiesz jeśli basen nie jest ci obcy to i wiesz jak się za to zabrać. Powodzenia

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1144
Tak konkretnie to mało kojarze z tymi aerobami i interwałami.Na basenie pływam mniej więcej tak: rozgrzewka 6 dlugosci zabka plecy i wolny kraul.potem 2x kraul na maxa potem znowu wolne przeplywanie 4-6 długosci i tak kółeczko.O tych interwałach i aerobach poczytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Nie nie nie.

Musisz mieć jasno określony trening!
A więc:
4 x 100 m zmiennym przerwy po 10 sekund
8 x 50 m kraulem PROGRESS co 1;10, jak nie dasz rady to na poczatek co 1;30
200 metrów żabą, długie pociągnięcia
400 m kraul ( dalej nazywany dowolnym)
200 m dow. technika
200 m rozpływania
KONIEC
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piłka ręczna w lublinie

Następny temat

czy schody niszcza kolana - moj trening na dynamike

Wiecej