SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

basen a silownia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2220
hm... chodze na silownie 3x w tygodniu i mam zamiar dorzucic do tego basen . jakie sa korzysci z plywania , ktore miesnie pracuja najbardziej ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2579
dolączam sie do pytania. Basen napewno dobrze wplynie na kregosłup i na sylwetke. ale czy cos jeszcze????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6694
Napewno poprawi kondcyje, jezeli bedziesz plywac. Natomiast jezeli bediesz siedzial w jakuzi albo na zjezdzalni to będziesz mial tylko dobra zabawe ale zadnego porzytku dla miesni...

:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 473 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34083
Najszerszy grzbietu, barki no i oczywiście nogi.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych http://www.darkred.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2579
A przy plywaniu 40-50 minut 2x w tygodniu nie bedzie zmniejszenia masy?? ( plywanie w miare intensywne - nie siedzienie w wodzie rzecz jasna)
przy takim wysilku to zdaje sie ze gainerem trzeba sie bedzie ratowac;p
zauwazalne sa efekty w ogole np. po 3-4 miesiacach basenu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 473 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34083
Nawet od siedzenia może Ci masa spaść. Dobrze podjesz to wyjdzie Ci tylko na plus. Zależy o jakie efekty Ci chodzi, basen nie buduje dużej masy mięśniowej, częściej stosowany jest w celu regeneracyjnym/relaksującym.

Ja w te wakacje byłem nad morzem Jońskim i pływałem codziennie po ok. 2h (ciągłego machania ;)). Najszerszy zauważalnie się zwiększył, nie trenowałem wtedy na siłowni. Masa spadła o ok. 5 kg gdyż nie dało się nic jeść podczas upałów, a mimo to plecy urosły ;) Pewnie zareagowały tak na nowy rodzaj bodźców, gdyż na siłowni tylko podciągania/wiosłowania.
Jeżeli masz taką możliwość, pływaj, dobrze wpłynie to również na Twoje stawy barkowe i ogólnie na sprawność/kondycje. Cześć.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych http://www.darkred.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skrócenie czasu treningu (brak czasu) - POMOŻCIE!

Następny temat

jak zaczać

WHEY premium