SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ban przez nagany

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 234
czesc. nagle zostalem zbanowany na forum, w sensie nie moge zakladac temow ani komentowac, poniewaz uzyskalem 3 nagany nadane przez system sfd, taka informacja widnieje w powiadomieniach. nigdy wczesniej nie dostalem informacji odnosnie jakoejkolwiek nagany wiec zdziwilo mnie ze nagle dostalem 3. ponad to chcialbym wyjasnic za co te 3 nagany? ktora moja wypowiedz byla nieodpowiednia? prosze o wyjasnienie. nick na forum: czellista
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1657 Napisanych postów 33675 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 247768
jedna chyba odemnie za całokształt , pisanie głupot w dopingu
nie znasz się nie doradzaj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no to czuje sie lekko zdziwiony bo raczej nie odzywam sie na tematy na ktore nie mam pojecia. moglbys podac konkretny post/posty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9658 Napisanych postów 114502 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1370337
Wypadało by podać nick, jeśli to czelista to masz od elite, flexa, i tomqa

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
podalem nick w ostatnim zdaniu mojego posta

od TomQ to sie domyslam, zapewne w temacie o kreatynie. elite i flex nie mam pojecia. z reszta cokolwiek. to tylko forum. dlugo bede mial tego bana? i czemu nie przychodzilo mi zadne info o naganach tylko nagle bum, mam 3 i ban...?

Zmieniony przez - halohalohalo w dniu 2018-03-20 16:10:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9658 Napisanych postów 114502 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1370337
Chyba 3-5 dni nie pamiętam jużdokąłdnie, ale nie wiem bo nie ma Cię na liście zbanowanych osób z podanym terminem bana.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o działanie forum ( zakładanie tematów)