SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bajera

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70309
No bo niektórzy zaczynali już koksowac od takiego pułapu jak ty, teraz tego żałują i odradzają jak mogą takim młodym adeptom czarnej strony mocy jak ty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
koks nie dla Ciebie, trenuj i wroc za rok. Bez napinki.

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
koleszko pospinaj sie przed monitorem bo nigdzie indziej zapewne nie mozesz

a na te pytania odpowiedz znajdziesz na forum
uzyj wyszukiwarki to nie boli

pozdrawiam

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
czlowieku masz anoreksje a TY za koks chcesz brac to nie jest lek na to wez sie za miche i wroc za 5 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolego masz ADHD czy oglądałeś przed chwilą jakiś western ??:D bo słownik to masz niczym zordon z power rangers
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
zamiast koxu proponuje chociaz komixy
na pewno dobrze autorowi zrobia

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1284
Ktoś się za dużo naoglądał utube
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 846
a wy myślicie że macie po te 40 czy nawet więcej na witach to jesteście panami świata... każdy i tak jest tylko człowiekem, już nawet nie chodzi o to czy macie racje czy nie, choć pewnie macie ale to i tak nie ma jakiegoś większego wpływu na moje myślenie, chodzi o to że na tym forum jest więcej ludzi którzy wypisują tutaj jakieś herezje typu właśnie "masz anoreksje", "naoglądałeś się utube" itp po to żeby się tu wywyższać, ja zadałem pytania i można było na nie odpowiedzieć, np :

nie, w biceps nie ma sensu i tak dalej...

takie to trudne jest?

dobra z resztą nie ważne, jak macie mi łaske robić odpowiadając na proste pytania, nie potrzebuje waszych mądrości, pozdro ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1284
Chłopie a kułeś w ogóle kiedyś w udo żebyś myślał o bicepsie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 846
nie kułem, więc dlatego pytam a nie odrazu wbijam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o cykl

Następny temat

deka - iniekcja

WHEY premium