SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

b12 polfa -> ktoś ładował?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Mam dojście do b12 polfa za pól darmo iniekcyjnie oczywiście. Ktoś sie spotkał z tym preparatem, zależy mi na opiniach. Chodzi o zwiększenie wytrzymałości podczas obozu lekkoatletycznego.

1 co ile dni przez jaki czas brać?
2 ile strzałów na cykl?
3 czy to czasem nie placebo? - bo i z takimi opiniami sie spotkałem...

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
bierz kolo 10 dni 2 tygodni codziennie strzal. mozesz do trgo cocarboxylase (czy inna formr b1) podobnie kolo 10 dni codziennie. poprawi ci kondycje. ale sila ani o kilogram wiecej niz bez tego ci nie pojdzie raczej..

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
to witamina jest tylko,predzej dzieki autosugestii zzrobisz jakis efekt,ale teraz jak to napisalem to placebo bedzie slabe wiec juz odpusc sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
ja brałem już nie pamiętam 12 strzałów co dzień dupa kwadratowa nie warto kup sobie dibencozide w tabsach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
jakoś nie mam przekonania do suplementów tego kalibru... tym bardziej ze sporo czytałem i wychodzi ze przyjmowanie b12 w tabletkach absolutnie nic nie daje, bo do krwioobiegu trafia tylko kilka procent (a moze nawet promili) z tego co sie połknie

A co do iniekcji to przekonało mnie to ,ze kolega z klubu - były mistrz polski juniorów na 400m i wice na 200m ładował b12 wiadrami, ale wyniki robił naprawde kosmiczne - ale to juz chyba raczej sprawa talentu a nie tej magicznej witaminy :)

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
mozesz dac ampulke do herbatki

NOX

...
Napisał(a)
Usunięty przez B-50 za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Nie pochwaliłeś sie ani inteligencją ani poczuciem humoru ani wiedzą ...

Twoja wypowiedz to wzorowy przykład, na to ze jednak doping dziala na mózg i podświadomość. Jeśli więc nie wiesz co to lekkoatletyka i myślisz jedynie o siłowni to sie nie udzielaj w ten sposób. Chciałbym więc sprostować - w lekkoatletyce i biegu na 400m nie chodzi o "masakryczne przyrosty masy i siły" ...

a ze jest to forum sportowe - dzial doping nie jest zarezerwowany tylko dla kulturystów...

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Usunięty przez B-50 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 3697 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39193

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
ogarnijcie sie!!! on pisze o bieganiu

to jest urok naszego forum... temat nie przeczytany ale ktoś pojechał to i ja spróbuje...

Zmieniony przez - stranger54 w dniu 2008-06-15 23:23:43

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Usunięty przez B-50 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Wioślarze dostaja caly czas szoty z b12 .wiec jakos musi jednak pomagac

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny cykl.

Następny temat

16 tygodniowy cykl...Priomobolan Depto,Stanozololu....

WHEY premium