SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

błagam o pomoc

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 671

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

13

Waga

55

Wzrost

158

Staż treningowy

1 dzien
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1
Witam, jestem nowy na forum i nie wiem czy dobra kategoria tematu, ale przejdźmy do rzeczy, baaaaardzo zależy mi na tym aby ogólnie zwiększyć masę ciała a potem wyrobić to na mięśnie i zrobić kaloryfer.Wiem, że to będzie dość długo trwało ale mam 13 lat ważę 55 kg i mam 168cm wzrostu, nie wiem od czego zacząć, tak jak pisałem i według mnie byłoby najlepiej, pierwsze zwiększyć masę a potem zrobić z tego mięsie u rąk a potem kaloryfer ? Błagam o pomoc, a tak w skrócie pytania to chodzi o to mniej więcej : Chciałbym zwiększyć masę, zrobić z tego mięśnie rąk a potem kaloryfer. No nie wiem czy jakaś dieta musi być czy co, jeśli tak to błagam podajcie mi tą dietę na zwiększenie masy, no bo ja jem dość dużo, przeróżne rzeczy też są dość niezdrowe, piję cole, jem hamburgery itp, jem tego dosyć dużo a co do masy ciała to nic, dalej to samo, błagam o pomoc !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2838
Po 1-odradzam Ci chodzenie na siłownie w tym wieku-jeszcze się rozwijasz.Co do kaloryfera,to wcale nie musisz jakoś drastycznie zwiększać masy, tylko po prostu ćwiczyć mięśnie brzucha- brzuszki moim zdaniem wystarczą.W twoim wieku nie eksperymentuje się z odżywkami,po prostu jedz normalnie-ser,orzechy,mięso i nie szukaj żadnych diet.Na wszystko przyjdzie czas,pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5790
jak bedziesz jadł hamburgery i pił cole to mozesz nabrać jedynie masy tłuszczowej a tego nikt nie chce nabierać, radziłbym ci sie zdrowo odżywiać, dobre świeże domowe posiłki dużo warzyw owoców. zdrowa dieta pomorze ci nie tylko w przybraniu na wadze ale i polepszy twoje samopoczucie. w twoim wieku odradzam trening na siłowni możesz wykonywac jakies proste cwiczenia pare razy w tygoniu w domu i możesz sie tez zapisac na jakies sztuki walki to jest teraz modne i dobrze przygotuje cie do pozniejszej siłowni ewentualnie inne sporty ktore w tym wieku wrecz powinieneś uprawiać żeby dobrze sie rozwijać. przygode z siłownia możesz zaczać za jakieś 2-3 lata.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie Kreatyny Monohydrat.

Następny temat

Plan treningowy na przyrost masy miesniowej do oceny.

WHEY premium