SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

błagam o pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 512
Witam,
Postanowiłam założyć ten temat, żeby stał się dla mnie mobilizacją do pracy nad sobą, jestem załamana swoim zachowaniem, może zaczne od początku dwa lata temu schudłam ponad 15 kg, niezbyt zdrowo, ponieważ skończyło się to utratą okresu z którym mam problemy do tej pory, niestety z powodu głupiego odchudzania miałam niedowagę która przerodziła się w chwilę obecną w lekka nadwagę, wpadłam z jednej skrajności w drugą (ograniczania jedzenia do jedzenia kompulsywnego )
jak mam to pokonać? chciałabym teraz schudnąć jakieś 5-7 kg? ale boję że ze znowu wpadnę w ano.. :(((
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3703
Na śniadanie żeby zmniejszyc nabiał polecam omlet, a jak lubisz owoce suszone to dodaj je po prostu do niego choć ja uwielbiam z jabłkiem i cynamonem podsmażony na patelni... pycha!

Najtrudniejsza jest walka ze samym sobą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
kasiu, nikt ci nie pomoze jeslitego nie przeczytasz: https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html i nie wypelnisz ankiety i nie uploadujesz zdjec oraz nie wpiszesz jadlospisu ze swojego standardowego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 512
Wiek : 25
Waga :68
Wzrost :165
Obwód w biuście(1) :
Obwód pod biustem :86
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):
Obwód na wysokości pępka :92
Obwód bioder (3):
Obwód uda w najszerszym miejscu: 57
Obwód łydki :38
W którym miejscu najszybciej tyjesz : tyłek, tzw boczki
W którym miejscu najszybciej chudniesz : sama nie wiem
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) 3 ray w tyg bieganie na przemian z rowerkiem stacjonarnym
Co lubisz jeść na śniadanie: płatki owsiane z owocami
Co lubisz jeść na obiad : kurczaka, warzywa,ryż makaron
Co jako przekąskę : owoce
Co jako deser : niesteyb słodycze ale tylko jak mam napad :((((
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : zdrowie ok, problemy z miesiączką tzw brak jak nie łykam hormonów :((
Preferowane formy aktywności fizycznej: bieganie, rower
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : l karnityna
Stosowane wcześniej diety: ograniczanie jedzenia co skończyło się kompusywnym odzywianiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 512
postanowiłam się wziąć za siebie, to już jest moja ostatnia szansa, już naprawde nie mogę na siebie patrzeć przez to że tak się spasłam :((((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 512
mogę liczyć na pomoc? czuję że sama nie dam sobie rady :((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Ale ty nic nie wpisalas, ani zdjec nie zapodalas... Wpisz jadlospis z potreningu.pl. Login jest taki sam jak tu i daj tu zrzute jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 512
tak wygląda moja dieta mniej więcej w tygodniu, staram się biegać 3 razy w tyg jak jest ładna pogoda lub jeżdzę w domku na rowerku stacjonarnym, niestety jak zdarza mi się napad to potrafię nie przesadzając zjeść ponad kilogram ciastek :(( to niszczy mi życie, przez to że tak przytyłam wstydzę się pokazywać wśród ludzi, muszę się wziąć za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Wiesz, ze jesli tu zostaniesz, bedziesz musiala przestac jest cukier w ogole na zawsze? No i na pewno jesc wiecej tluszczow... No i pewnie wiecej kalorii niz teraz.
Warzyw zielonych nie liczymy, tylko korzenie typu marchew, pietruszka. Poczekaj na kogos starszego stazem, a w miedzyczasie podlicz sobie zapotrzebowanie energetyczne: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html, to zaoszczedzisz dziewczynom czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 512
niestety zdaję sobie sprawę że muszę przestać jeść słodycze całkowicie, ponieważ u mnie nie kończy się na jednym batoniku ale na kilogramie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 512
jestem w błędnym kole, boję się jeść więcej w tyg, że jeszcze bardziej przytyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
usupelnij pomiary , jak mozesz to wklej zdjecie sylwetki
nie spamuj sobei sama, nad postem jest taka karteczka ktora mozna kliknac i edytowac swoj poprzedni post to raz.
dwa : przestan histeryzowac bo takim podejsciem nic nie zdzialasz i bedziesz brac dalej w glupote.
do zmiany swojego ciala potrzeba zmiene podejscia, cale odchudzanie, i zdrowe zywnienie rozpoczyna sie w glowie i nad ty popracuj
diete ustal na poziomie 1700kcal BWT 120/150/ tlusz do uzupelnienie wartosci kalorycznej
do diety wprowadz mieso, nie licz zieleniny i poczytaj linki z regulaminu, samym bieganiem niewiele zdzialasz w tej chwili, przydala by sie silownia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chce schudnac z nog! Help!

Następny temat

jogging+ skakanka na czczo- DB pomysł?

WHEY premium