SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból w okolicy pępka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 198 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1156
dzisiaj po skończonym treningu usiadłem przed komputerem wypiłem odżywkę białkową i gdy wstałem nagle poczułem dość silny ból w okolicy pępka :( czy to przepuklina ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 488
Na 95% nie, jeśli nie widzisz żadnych zniekształceń, ale zawsze najlepiej pójść do lekarza i mieć pewność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 198 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1156
ale skąd ten ból ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 488
Pewnie jakiś skurcz. Pamiętam miałem coś bardzo podobnego z dwa lata temu (może nawet to samo) trochę się przestraszyłem, bo trochę przegiąłem na siłowni. Na drugi dzień nic nie było i do tej pory wszystko dobrze, ale dla pewności przejdź się do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 198 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1156
musze najpierw do rodzinnego tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 488
Idź do przychodni gdzie jesteś zapisany, najpewniej to Ci tylko skierowanie wypisze, ale tak chyba będzie najszybciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 198 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1156
ból już minął ale był okropny :( a takie przepukliny to sie zawsze tnie ? bo podobno jest też jakaś metoda laserowa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2889
Jest pare metod pozbycia się przepukliny - operacja lub zabieg, zależy w jakim jest stopniu. Uważaj na ilośc spożytego błonnika na dzień. Kiedyś sporo przesadziłem i po siłowni, przez całą noc do rana miałem silnie kujący ból w brzuchy, w okolicach pachwiny i nie tylko. Również się przestraszyłem, że to przepuklina, ale później przeszło ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naciągnięcie/Naderwanie dwugłowego

Następny temat

sciegna w nadgarstku

WHEY premium