SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból w mięśniu (naderwanie?)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23


( ta ręka to nie moja :P )Witam, ostatnio jak ćwiczyłem to pojawił się u mnie ból w mięśniu obok prawej pachy. Pomyślałem, że to przez to iz słabo się rozgrzałem, ale w czasie następnego treningu, kiedy rozgrzewałem ręke 15 minut to ból i tak wystąpił ( podczas wyciskania na ławeczce poziomej). W czasie samego wyciskania ból nie jest az tak dokuczliwy, ale jak odstawiam już sztangę to bezpośrednio po wyciskaniu strasznie boli, wykonuję więc krążenia ręką co tez powoduje ból ale bo chwili lekko ustępuje.


Mam 175 cm wzrostu, 60 kg wagi i wyciskam na seryjki 57 kg, 3 serie po 10 powtórzeń, zastanawiam się czy to nie z powodu mojej niskiej wagi i dosc chudej ręki mięsień nie jest przeciążony? Proszę o pomoc.



Zmieniony przez - Hughes w dniu 2007-11-21 23:40:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Chyba dopiero zaczynasz z tym sportem, więc prawdopodobnie na samym początku doszło do jakiegoś mikro urazu w tym miejscu przez co ból pojawia sie regularnie podczas każdej próby podjęcia wysiłku.

Odpocznij na jakiś czas. Możesz wprowadzić jakąś maść przeciwzapalną/przeciwbólową. Po wznowieniu treningu porządna rozgrzewka 15-20 minut i spokojnie z ciężarem.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

acidolac i rovamycine + alkohol

Następny temat

zwyrodnienie barku, co zrobić?

WHEY premium