SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból w kolanie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam
od roku mam bóle w okolicy prawego kolana, po stronie wewnętrzej.
Ból nie towarzyszy mi cały czas pojawia się na kilka dni gdy np stoję w markecie blisko zamrażalek-wtedy czuję ostre kucie i tępy ból a także w tedy gdy dużo chodzę,bądz nie chodze bo np siedze cały dzień przy komputerze i nie mam możliwości ruchu, gdy tylko ten ból się pojawi utrzymuje się kilka dni. Objawy sa nieco niespecyficzne bo przeważnie bóle kolana określa się po przeciążeniu lub z jego braku a u mnie wystepuje i tak i tak + zimno. dziękuję za odp i przepraszam jak użyłam nie jasności.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest forum sportowe a nie medyczne i nie zajmujemy się na nim takimi sprawami , swoje problemy konsultuj na forum medycznym lub bezpośrednio z lekarzem . Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fedor emelianenko

Następny temat

ciągłe skurcze

Wiecej