SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból sutków

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1821
Ćwicze na siłwoni od jakichś 4 miesięcy ( miesiąc przed wakacjami i całe wakacje, przerwa we wrześniu i od października znowu) ostatnio poczułem dziwny ból gdy dotkne sutka. Pod sutkami wyczuwam cos malutkiego i twardego, czy to może być gino?;/. Dodam, że jestem szczupły mam 18 lat i na siłowni ćwiczyłem na sucho(nigdy nie brałem żadnych odżywek). Co z tym zrobić? przestać ćwiczyć, przeczekać?
Tak ogólnie to w ogóle nie wyglada żebym miał damski biust;P, tylko ten ból sutów...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Cwicz dalej to chyba nic nie ma wspolnego, a jak sie naprawde boisz to idz do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7481
lec do lekarza bo jak gino Ci sie robi to mozesz teraz to zwalczyc farmakologicznie... pozniej bedzie za pozno jak nie zejdzie samo...

Drive no faster then your guardian angel can fly ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2580
gdybyś miał pare lat mniej to nie byłoby nic dziwnego. ja i wielu moich kumpli miało coś podobnego. twarde gruczoły i ból że nawet nie szło na brzuchu sie położyć. Ale tak sie dzieje w okresie dojżewania - więc jeżeli się jeszcze u Ciebie nie zakończył to bym sie nie zamartwiał zbytnio. Dodam jeszcze że trwało to pare miesięcy.
A co do gino, to żeby pod oboma naraz? nie wierze

Zmieniony przez - Bitzer w dniu 2008-10-12 21:27:30

Auch der Schmerz ist Gottes bote /
take the time, do it right

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7481
a co to za roznica czy pod jednym czy dwoma? hę? jak estrogeny dzialaja na receptory ktore w nastepstwie powoduja rozrost gruczołu to taki sam jest mechaniz po prawej jak i lewej stronie...

Drive no faster then your guardian angel can fly ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2580
poprostu jeszcze niegdy się osobiście nie spotkałem z obustronną, choć może i jest częstsza, ja też miałem jednostronną. Poza tym moze być ona wywolana nie tylko działaniem hormonów no nie.
a tu cytat z pewnej stronki zdrowotnej

Może pojawić się też u niemowląt jako wyraz reakcji na hormony matki (estrogeny) lub u chłopców w okresie pokwitania i nie wymaga wtedy żadnego leczenia

Zmieniony przez - Bitzer w dniu 2008-10-13 21:30:40

Auch der Schmerz ist Gottes bote /
take the time, do it right

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
autorze , niedawno miałem to samo tylko że mam 14 lat raczej normalne zjawisko ale po 2-3mies przeszło mi

Zmieniony przez - Xin1313 w dniu 2008-10-14 13:52:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bole nog

Następny temat

psucie sie herbaty

WHEY premium