SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból stopy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 879 Wiek 15 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13292
od tygodnia boli mnie stopa mniej wiecej przy 2 i 3 palcu . jest spuchnięte . byłem u lekarza prześwietlenie nic nie wykazało . mówił ze może to być wolne pęknięcie i chciał brać w gips ale tego nie zrobiłem . palcami normalnie ruszam tylko boli trochę przy zginaniu czy to może być coś innego niż te pękniecie powolne ? stało mi sie to nagle nie spadło mi nic na ten palec ani nic innego nie przypominam sobie

Zmieniony przez - Tooncar w dniu 2008-06-10 18:48:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 473
Napiszcie co zrobiliście, czy z czasem samo przeszło? czym smarowaliście stope. itp. Bo mnie też to boli i dodam tyle że boli mnie od czasu gdy przez 20 min miałem dość spory nacisk w tym miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Stanąłeś na coś / niewygodne buty / przypominas zsobie sytuację podczas któej mogło dojść do urazu mechanicznego?

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2008-06-10 22:55:10

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 879 Wiek 15 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13292
raczej nie bardzo . trzymałem lustrwo chwile na nodze w tym rejonie gdzie mnie boli ale juz nie pierwszy raz i jakos nic nie odczułem po tym tylko dopiero pod wieczór jak wrociłem do domu. buty raczej nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Trudno określić.
Jak jest obecnie - widoczna poprawa jest?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 879 Wiek 15 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13292
jak przez ostatnie dwa dni brałem jakis lek przeciw bólowy to lepiej było ale wczoraj na autobus biegłem i znów zle dlatego poszedłem do lekarza dziś . ale dziś bez wychodzenia z domu po okładach i bandażowaniu nogi wydaje sie być lepiej

Zmieniony przez - Tooncar w dniu 2008-06-11 00:21:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Może oszczędzaj nogę - być może samo przejdzie.
Być może jakieś stłuczenie a opuchlizna zejdzie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Masz /miales moze probelmy z pecherzem?

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 879 Wiek 15 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13292
nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 94 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 879
Podłączę sie do tematu ja mam cos t5akiego ze zawsze jak wstaje np po spaniu to bardzo mnie bola pięty, przez jakiś czas.. może pol godz i pozniej przestaje... Stosowałem maści, kremy i dupa zbita..

Juz mam to gdzies :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 879 Wiek 15 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13292
hmm wczoraj troche pochodzilem i bół nadal jest na w zdłóż 3 palca

tu gdzie zacznacone jest na czerwono (zdjecie jest przykładowe z internetu) jest spochniete i boli przy chodzeniu tak że musze utykać . czy to moze być stan zapalny czy co bo już sam nie wiem skoro kość nie jest złamana/pęknieta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
mam dokladnie ten sam problem, bol i lekkie opuchniecie pojawily sie z nikad, przeswietlenie nic nie wykazalo. mieszkam w stanach i lekarz u ktorego bylem rozmawial ze mna po angielsku, tlumaczyl mi o chorobie w ktorej mocz krystalizuje sie w stawach, niezabardzo lapie cala terminologie medyczna po angielsku, pytal siew mnie tez czy mial ktos w rodzinie kamienie nrkowe..? jak sie skonczyla twoja sprawa? prosze o odpowiedz...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nospa a okres

Następny temat

Atyperspirant

WHEY premium