SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból pleców

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 273
Witam, wczoraj po przypadkowym krzywym stanięciu na jakimś pudełku pojawił się u mnie ból w plecach po prawej stronie w okolicy lędźwiowej i trochę wyżej, ból pojawia się jak biegam albo wykonuje jakieś gwałtowniejsze ruchy ciałem i nogą. Ból promieniuje też do uda po tej samej stronie. Na razie smaruje maścia i okładam. Stąd moje pytanie, czekać aż samo przejdzie czy udać się do fizjoterapeuty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14714 Napisanych postów 64063 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 546266
Doraźnie możesz się wspomagać OTC. Ale przy dłużym bólu jednak warto odwiedzić specjaliste żeby się Tobą zajął.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6241 Napisanych postów 75027 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 629346
Witam, wczoraj po przypadkowym krzywym stanięciu na jakimś pudełku pojawił się u mnie ból w plecach po prawej stronie w okolicy lędźwiowej i trochę wyżej, ból pojawia się jak biegam albo wykonuje jakieś gwałtowniejsze ruchy ciałem i nogą. Ból promieniuje też do uda po tej samej stronie. Na razie smaruje maścia i okładam. Stąd moje pytanie, czekać aż samo przejdzie czy udać się do fizjoterapeuty?

Jeżeli do poniedziałku objawy nie będą ustępowały to wybierz sie do fizjoterapeuty , szkoda czasu na samoleczenie .

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2019-09-28 21:06:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 991 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 74400
JW no i zaprzestań natychmiast biegania, czy innych ruchów obciążających lędźwie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rana cięta szyta

Wheyvita